Ana Sayfa / Künye

Künye

Grantee and Editor in Chief / İmtiyaz Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni

Zafer Polat

Editors / Editörler
Alkan Odabaş
Uğur Karakurt

Night Shift Editor / Gece Vardiyası Editörü
Tugay Şengüler

Jurisconsult / Hukuk Danışmanı
Mahzar Kafadar

Financial Advisor / Mali Müşavir
Ayşe Tezcan

Advertise / Reklam

Dijipazar Reklam Servisi

ALTYAPI ve TEMA / Erişim Sağlayıcı ve Yer Sağlayıcı:
Yazılım : WordPress

Tema Görsel : Sahifa

Hosting Yer Sağlayıcı : Sunucu.al

Tekno Oku İletişim

Adres: Silivri / İstanbul / Türkiye

E-mail: dijipazar@mail.com.tr

Yayın İlkeleri

Tekno Oku tarafsız, bağımsız, ilkeli ve tutarlı bir yayın politikası izler. Kişi hak ve özgürlüklerine saygıyı esas alır. İnsanların gizli kalması gereken özel hayatına dair bilgilere karşı hassastır. Doğru haber vermeyi esas alır, ancak buna rağmen haberlerinde düzeltilmesi gereken yer varsa gerekli düzeltmeleri yapar, cevap hakkına saygılıdır. Tekno Oku tüm kesimlere karşı önyargısız bir bakış açısına sahiptir. Güvenilir bir haber kaynağı olmaya özen gösterir.

Gizlilik ve Güvenlik / Privacy Policy

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3. kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3. kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri

Tekno Oku, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiçbir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim

Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknooku.com. However, sometimes the teknooku.com uses third parties to process your information. Teknooku.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknooku.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknooku.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknooku.com and its services. When you use teknooku.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknooku.com cookies section of our full Privacy Policy.