Ana Sayfa / Teknoloji / Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

 Teknoloji ürünlerindeki yükselen fiyatlar ve taksit kısıtlamaları, alicilarin bu ürünlere erişimini vakit geçtikçe zorlaştırıyor. Şimdilerde satın almaya ekstradan tüketiciler beğendikleri, gereksinim duydukları ürünleri kiralamaya başladı. talebi gören Sinan Ventura, harp Yılmaz ve Alper Erdem kiralabunu.com’da çok ücrete sahip ürünleri kısa ve uzunca dönemli kiralama imkanı vererek, tüketicilere satın almadan teknolojik ürünleri kullanma fırsatı çikarmaya başladı.

Girişimin Kurucu Ortağı Sinan Ventura, çok maliyetlere katlanmadan aylık basit ödemelerle ağırlıklı teknoloji ürünleri kiraladıklarını belirtti. Ventura, “Ağırlıklı toy tüketicilere ve müessesesel müşterilere hizmet sunuyoruz. Şu vakit bireyselde 18-30 ıslak arası bay tüketicilerden yoğun istek görüyoruz. Kurumsalda ise; iş telefonunun yaygın kullanıldığı KOBİ’lerden alaka var. özellikle kapsamı geniş bakım ve garanti paketleriyle hatri sayilir büyüklükte yatırım uygulamak istemeyen müessesesel müşterilere de çözüm sunuyoruz” dedi.

Talep teknolojiye

Sinan Ventura, girişimlerinin satın almaya ekstradan tespit edecek periyotlarda kiralama seçeneği sunduğunu belirterek şunları söyledi: “Sitede çok maliyete katlanmadan aylık basit ödemelerle ürünlere erişiliyor. toplaminda kiralama bedelinin kredi kartından bloke edilmediği sitemizde istek dahada çok telefon, tablet, pc ve giyilebilir cihazlara geliyor. Şu anda beklentinin üzerinde tek satış gerçekleştiriyoruz.”
kiralabunu.com’da teknoloji ürünlerinin yanı sıra anne adayi – bebek, kişisel bakım, ev aletleri, spor&outdoor kategorileri de yer alıyor. Site yakın vakitte kiralanabilir mahsul kategorisini genişletmeyi hedefliyor.

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir