Ana Sayfa / Teknoloji / Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

Yüksek fiyatlı teknoloji ürünleri artık dönemlik ve aylık kiralanabiliyor

 Teknoloji ürünlerindeki yükselen fiyatlar ve taksit kısıtlamaları, alicilarin bu ürünlere erişimini vakit geçtikçe zorlaştırıyor. Şimdilerde satın almaya ekstradan tüketiciler beğendikleri, gereksinim duydukları ürünleri kiralamaya başladı. talebi gören Sinan Ventura, harp Yılmaz ve Alper Erdem kiralabunu.com’da çok ücrete sahip ürünleri kısa ve uzunca dönemli kiralama imkanı vererek, tüketicilere satın almadan teknolojik ürünleri kullanma fırsatı çikarmaya başladı.

Girişimin Kurucu Ortağı Sinan Ventura, çok maliyetlere katlanmadan aylık basit ödemelerle ağırlıklı teknoloji ürünleri kiraladıklarını belirtti. Ventura, “Ağırlıklı toy tüketicilere ve müessesesel müşterilere hizmet sunuyoruz. Şu vakit bireyselde 18-30 ıslak arası bay tüketicilerden yoğun istek görüyoruz. Kurumsalda ise; iş telefonunun yaygın kullanıldığı KOBİ’lerden alaka var. özellikle kapsamı geniş bakım ve garanti paketleriyle hatri sayilir büyüklükte yatırım uygulamak istemeyen müessesesel müşterilere de çözüm sunuyoruz” dedi.

Talep teknolojiye

Sinan Ventura, girişimlerinin satın almaya ekstradan tespit edecek periyotlarda kiralama seçeneği sunduğunu belirterek şunları söyledi: “Sitede çok maliyete katlanmadan aylık basit ödemelerle ürünlere erişiliyor. toplaminda kiralama bedelinin kredi kartından bloke edilmediği sitemizde istek dahada çok telefon, tablet, pc ve giyilebilir cihazlara geliyor. Şu anda beklentinin üzerinde tek satış gerçekleştiriyoruz.”
kiralabunu.com’da teknoloji ürünlerinin yanı sıra anne adayi – bebek, kişisel bakım, ev aletleri, spor&outdoor kategorileri de yer alıyor. Site yakın vakitte kiralanabilir mahsul kategorisini genişletmeyi hedefliyor.

Sayfa Bulunamadı

Milli Uzay Programı’ndan tarihi hamle! Ay’a gönderilecek aracın ilk ateşlemesi başarıya ulaştı

Cumhuriyet'in 100'üncü yılında, Milli Uzay Programı kapsamında Ay'a gönderilecek insansız araçta kullanılması planlanan milli ve özgün hibrit roket motorunun ilk ateşlemesi yapıldı. Gerçekleştirilen testte söz konusu hibrit roket motoru ilk sınavını başarıyla geçti. Motorların tam performans gösterdiğini söyleyen Bakan Varank, "Hedefimiz 2023. Türk Bayrağı Ay ile buluşturulacak" ifadelerinde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir