Ana Sayfa / Mobil / YouTube Music beklenen özelliğe kavuşuyor!

YouTube Music beklenen özelliğe kavuşuyor!

Müzik yayın platformu denilince akla Bir hayli firma geliyor. Bunlar arasından zirvenin sahibi Spotify olurken, sonrasında Apple Music ve YouTube Music zirveyi izleyen firmalar arasında. Geçtiğimiz hafta, Play Müzik kullanıcıların var kitaplıklarını YouTube Music’e aktarmasını sağlayan tek güncelleme yayınlanmıştı. nihayet gelen haberlere göre, YouTube Music önerilen özelliği tek sonraki güncelleme ile birlikte kullanıma sunulacak.

Kullanıcı arayüzünü iyileştirmeye çalışan YouTube Music, gelen güncellemeler ile dahada akıcı tek deney sunmayı hedefliyor.

YouTube Music önerilen özelliği kullanıma sunulacak

Bu ayın başında Google, YouTube Music amaciyla Bir hayli farklık getirmişti. Şimdi oynatılıyor arayüzünde ve kilit kontrollerinde Bir hayli değişikliğe gidilirken, kullanıcılara daha temiz tek arayüz sağlanmaya çalışıldı. Bunlara ek olarak, sıradaki şarkının ne olduğunu görmek için yukarıya kaydırma hareketi kullanıma sunuldu. Şarkı sözleri de ayrı tek sekmeye taşınmıştı.

Kullanıcılar tarafından uzunca müddettir beklenen kalite ise, dinlenen şarkıyla benzer şarkıları görebilmekti. Spotify’ın en hatri sayilir büyüklükte özelliklerin birisi olan önerilen şarkılar özelliği, dinlediğiniz müzik türlerine göre Bir hayli değişik müzik önerebiliyor. böylelikle kullanıcılar, kitaplığını Bir hayli tertemiz müzik ile genişletebiliyordu. tertemiz güncelleme ile birlikte, YouTube Music önerilen özelliği de kullanıcılarına sunulacak.

İlgili bölümü ile birlikte, beğenebileceğiniz beş şarkı ve önerilen oynatma listeleri de gelecek. Dinlediğiniz sanatçılara eş diğer sanatçılar da, bu sekmenin aşağısında bulunuyor. Önerilen oynatma listeleri özelliği ile birlikte, dinlediğiniz müziklere eş müziklerin olduğu çalma listeleri de kullanıcılara sunulacak.

googleYouTubeYoutube musicYouTube Music önerilen özelliğiYouTube Music alakalı özelliği

Sayfa Bulunamadı

Google spam aramalar için önemli bir adım atıyor

Günümüzde telefon kullanıcılarının hatri sayilir büyüklükte şikayeti var olan spam aramalar, Google tarafından da çalışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir