Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Yeni realme modelinin benchmark skoru sızdırıldı

Yeni realme modelinin benchmark skoru sızdırıldı

Orta segment cihazlarıyla Bilinen firma, giriş seviyesi ile alakalı da oldukça iddialı. Şirketin geliştirdiği giriş seviyesi tek modelin benchmark sonuçları sızdırıldı. realme tarafından geliştirilen C serisinin tertemiz modeli olduğu düşünülen cihaz, nitelikleri ile dikkat çekiyor.

realme C serisinin tertemiz modeli amaciyla çalışmalara başladı

Akıllı telefon piyasasında hızlı yükselişiyle dikkat çeken realme, orta-üst segmente olduğu civarindan giriş seviyesi modellerine de önem veriyor. Şirketin testlerine başladığı RMX2194 kodlu modelin GeekBench skoru sızdırıldı.

Yeni realme modelinin benchmark skoru sızdırıldı

Android 10 ile istikbal var olan cihaz, gücünü 1.8 GHz saat hızına sahip 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 460 modelinden alıyor. 8 adet Qualcomm Kryo 240 çekirdek bulunan işlemciye Adreno 610 grafik arabirimi eşlik ediyor. Ayrı olarak test edilen model dört GB RAM ile karşımıza çıkıyor. Özellikler her ne civarindan kağıt üzerinde yoksun benzeri görünse de giriş seviyesindeki cihazlar amaciyla yeteri civarindan olduğunu belirtmekte yarar var.

Daha evvel Snapdragon 460 işlemci ile gelen C17 (RMX2101) ve C15 Qualcomm Edition (RMX2195) yeni sezon modelleri göz önünde bulundurulduğunda test edilen cihazın C serisinin tertemiz modeli olacağı olasılık ediliyor.

Tek çekirdek skoru 254, çoklu çekirdek skoru ise 1171 var olan modelin Wi-Fi 6 destekleyeceği düşünülüyor. tertemiz modelin kamera ve ekran nitelikleri Daha bilinmiyor.

Realmerealme Crealme C benchmarkrealme C benchmark skoru

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir