Ana Sayfa / Oyun / Yeni oyun Epic Games ile ücretsiz olacak!

Yeni oyun Epic Games ile ücretsiz olacak!

Ücretsiz oyun denilince akla ilk gelen firmalardan birisi Epic Games oluyor. Ücretsiz oyun politikasıyla birlikte bu zamana kadar pek çok oyun dağıtan şirket, GTA V ile işi tepe noktaya çıkarmıştı. Epic Games Store’a o kadar çok kişi girmişti ki, sunucular bu yoğunluğu kaldıramamıştı. Gelen haberlere göre bu politika kapsamında, A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak oyuncularla buluşacak.

13 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan oyun, Epic Games Store’da yerini almasının ardından 24 saat içerisinde ücretsiz olarak kütüphanenize eklenebilecek.

A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak Epic Games tarafından sunulacak

Sıra tabanlı strateji oyunları denilince, akla ilk gelenlerden birisi de kuşkusuz Total War oyunları oluyor. Antik Roma döneminden Osmanlı Devleti dönemine kadar birçok geniş tarihi kapsayan seri, oldukça popüler. Sega’nın çıkaracağı yeni Total War oyunu ise ücretsiz bir şekilde Epic Games Store üzerinde sunulacak.

13 Ağustos’ta çıkış yapacak oyun, Steam platformuna 2021 yılında gelecek. Oyun Epic Games Store’da yerini aldıktan sonra, 24 saat içerisinde ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Epic Games ücretsiz oyun politikasını agresif bir şekilde devam ettiriyor. Son olarak, Borderlands: The Handsome Collection ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştu.

Sega Europe Baş Stüdyolar Sorumlusu Tim Heaton konuyla ilgili, “Epic sayesinde, lansman gününde A Total War Saga: TROY ücretsiz olarak sunabilecek. Oyuncular için yapabileceğimiz şey, çok heyecan verici şey. Bu durum, yalnızca Truva’nın masallarını ve efsanelerini Epic’in devasa platformu aracılığıyla geniş bir kitleye getirebileceğimiz anlamına gelmiyor, aynı zamanda yeni oyuncuların Total War’u ilk kez deneyebilecekleri anlamına da geliyor.” açıklamasında bulundu.

Sistem gereksinimleri henüz bilinmeyen oyun, Truva Savaşının yaşandığı Antik Yunan dönemlerine odaklanıyor.

Oyunun Epic Games Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Siz, Epic Games’in ücretsiz oyun politikası hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun satın alırken hangi platformu tercih ediyorsunuz?

A Total War Saga: TROYA Total War Saga: TROY ücretsiz indirepic gamesEpic Games A Total War Saga: TROYEpic Games A Total War Saga: TROY ücretsiz

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

TLOU 2, bu ayın en çok konuşulan oyunlarından tek tanesi oldu. PlayStation hususi oyunlarından var …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir