Ana Sayfa / Bilim - Teknoloji / Yeni iPhone’un tanıtım tarihi yaklaştı! Apple tanıtımı ne zaman?

Yeni iPhone’un tanıtım tarihi yaklaştı! Apple tanıtımı ne zaman?

Teknoloji tutkunları tarafından her sene iPhone’un yeni modeli heyecanla bekleniyor. Apple, iPhone 12, iPhone 12 Pro modellerinin tanıtılması beklenilen etkinliğin tarihini açıkladı. 15 Eylül’de düzenlenecek olan Apple Etkinliği online olarak gerçekleştirilecek.

APPLE ETKİNLİĞİNDE NELER TANITACAK?

iPhone 12, iPhone 12 Max, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin bu etkinlikte tanıtılmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bugün tanıtılması beklenen ancak tanıtılmayan iPad Air ve Apple Watch Series 5, 15 Eylül’deki Apple etkinliğinde karşımıza çıkabilir. AirPods Studio ve AirTag de Apple’ın tanıtması beklenen ürünlerinden. Fakat etkinlikte iPhone 12 modellerinin tanıtılmama ihtimali de var. Bunun nedeni ise Apple’ın iPhone 12 tanıtımını ekim ayına bıraktığına dair gelen söylentiler.

Türkiye saatiyle 20.00’da başlayacak etkinlik Apple Park’ta gerçekleşecek. Apple iPhone 12’yi tanıtacağı etkinlik pandemi nedeniyle WWDC 2020’de olduğu gibi internet üzerinden canlı yayınlanacak.

2020 APPLE ETKİNLİĞİ ADRESİ

Kaynak :sozcu

Sayfa Bulunamadı

Jüpiter ve Satürn 800 sonra yakınlaşacak: 2020 kışı ve çifte gezegen için Google’dan özel doodle

Özel günleri doodle olarak kullanıcıların karşısına getirmeyi alışkanlık haline gelen Google, kış ve çifte gezegen buluşması özel görsel paylaştı. En son yaklaşık 800 yıl önce yakınlaşan Jüpiter ve Satürn, bugün yeniden yakınlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir