Ana Sayfa / Mobil / Yeni iMac ve iPad çıkış tarihi ortaya çıktı

Yeni iMac ve iPad çıkış tarihi ortaya çıktı

Apple’ın duyurması beklenen yeni iMac 2020 ve iPad modelleri ile ilgili gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de söz konusu bu modellerin ne zaman satışa sunulacağı konusunda iddialar gündeme geldi. Buna göre Apple, kısa bir süre sonra birçok modelini güncelleyerek yoluna devam etmeye başlayacak gibi görünüyor.

Yeni iMac 2020 ve iPad modelleri geliyor

Yeni iddia edilen bilgilere göre Apple, 2020 yılının ikinci yarısı itibariyle iMac ve iPad modellerini yenileyerek satışa sunmuş olacak. Bu açıklama akıllara Apple’ın WWDC 2020 kapsamında bu modelleri duyuracağını getiriyor. Ancak söz konusu iddiaların kaynağı, bu konu ile ilgili net ifadeler gündeme getirmiyor. Bilindiği gibi Apple, bazı dönemlerde herhangi bir duyuru yapmadan yeni ürünlerini güncelleyerek satışa sunabiliyor. Nitekim benzer bir durum 2020 yılında da yaşanabilir.

yeni imac 2020

Yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Yeni iPad Pro özellikleri arasında Pro kamera ve LiDAR tarayıcı dikkatleri üzerine topluyor. Peki Apple’ın yeni iPad Pro LiDAR tarayıcı özelliği neden önemli?

Yenilenecek modeller arasında ise 10.8 inç iPad Air, 8 inç iPad mini ve 23 inç iMac olacağı ifade ediliyor. Ekran teknolojisi tarafında Apple’ın iPad ve Mac tarafında Mini LED tarafına geçiş yapacağı iddia ediliyordu. Ancak söz konusu bu yeni ekran teknolojisinin kullanılması, anlaşıldığı kadarı ile 2021 yılında duyurulacak iPad ve Mac modellerini kapsıyor olacak. Daha çok donanım güncellemeleri ile yeni iMac 2020 dikkatleri üzerine toplayabilir. Yeni iPad Air tarafında da Apple’dan sürpriz adımlar atılması da gündemde olabilir.

Yeni 5G iPad Pro özellikleri nasıl olacak?

Yeni 5G iPad Pro özellikleri nasıl olacak?

Yeni 5G iPad Pro modeli hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. İşte şimdiye kadar bilinen tüm yeni 5G iPad Pro özellikleri hakkında detaylar!

Şu an için Apple tarafında dikkatler WWDC 2020 tarafına çevrilmiş durumda. Anlaşılan o ki kısa bir süre sonra çevrimiçi olarak düzenlenecek olan WWDC20 ile birlikte yeni ürünlerin planlamaları da detaylanmış olacak.

Appleyeni imac 2020yeni ipad 2020yeni ipad air 2020yeni ipad mini 2020

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Google spam aramalar için önemli bir adım atıyor

Günümüzde telefon kullanıcılarının hatri sayilir büyüklükte şikayeti var olan spam aramalar, Google tarafından da çalışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir