Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Yeni gelecek 217 emoji nasıl olacak? İşte o emojiler

Yeni gelecek 217 emoji nasıl olacak? İşte o emojiler

Her sene tertemiz emojiler geliyor. Bu emojiler arasında o sene popüler olmuş yiyecek ve içecekler benzeri ifadeler yer alıyor. Bu seneki güncelleme ile maskeli emojiler gelmiş ve gündem bu noktada yakalanmıştı. Bir hayli tertemiz emoji geliyor ve bu emojiler Unicode Consortium sayesinde bizlere tanıtılıyor. 2021 seneye ani çok ay kalmışken, istikbal sene kullanıcıların karşısına çıkacak emojiler belli oldu. tertemiz istikbal 217 emoji nasıl olacak?

Yeni istikbal 217 emoji Bir hayli de ”farklı” ifadeleri içermiyor

Unicode Consortium tertemiz tek blog yazısında ”Emoji 13.1” ile kullanıcıların karşısına çıkacak tertemiz emojileri paylaştı. değişik ve enteresan veyahut çok tertemiz emojiler bekliyorsanız, beklentiler boşa çıkacak zira, 217 emojinin Yalnızca 7 tanesi dahada evvel görmediğimiz emojilerden oluşuyor. başka 210 emoji ise şu anda var bulunan emojilerin değişik ten rengi seçenekleriyle sunulmasını içeriyor.

Yeni istikbal 217 emoji-00

Yanan kalpten, bandajla sarılmış kalbe, oradan da sakallı kadına civarindan az sayıda değişik emoji ifadesi yer alıyor. Bu emojiler ”Emoji 13.1” ile gelecek. Koronavirüsü hasebiyle standart sürüm altı ay ertelenmek zorunda kaldı. Mart 2021’de çıkması beklenen Unicode 14.0 sürümü ise eylül ayına ertelenmiş oluyor. Hem de söylenene göre tertemiz emojilerin piyasaya çıkması 2022 yılını da bulabilir. Emoji 13.0 ise Daha kullanıcılara ulaşmamış olsa da ani çok ay içinde kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Yeni istikbal 217 emoji-00

Söz konusu 7 tertemiz emoji ise şu şekilde: Yanan Kalp, İyileşen Kalp, Sakallı Kadın, Sakallı Kişi, nefes Veren Yüz, Bulutların ardındaki surat ve Sarmal Gözlü Yüz. 

Yeni emojiler ile alakalı ne düşünüyorsunuz?

2021 emojilerEmoji 13.1Emojileryeni emojiyeni emojiler nelerYeni istikbal 217 emoji

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir