Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi Redmi Note 9 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro Türkiye fiyatı belli oldu!

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ülkemiz fiyatı duyuruldu. Türkiye’de hatri sayilir büyüklükte kullanım kitlesine sahip var olan firma, online tek organizasyon düzen ederek tertemiz iki modelini tanıttı. Tanıtımda tertemiz modellerin ücreti da kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Modelin nitelikleri dahada evvelce de belli olmuştu. Snapdragon 720G işlemciden güç alarak dikkat çeken tertemiz modelde 6.67 ‘ büyüklüğünde tek ekran bulunuyor.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro ülkemiz ücreti açıklandı

Redmi Note 8 ve Redmi Note 8 Pro yeni sezon modelleri ülkemizde çok satış rakamlarına erişmiş durumda. Bu başarıyı ayni ritimde devam ettirmek istek eden Xiaomi, tertemiz modeli amaciyla de tanıtım etkinliğini gerçekleştirdi. Tasarımında değişikliğe gidilen model, 6.67 ‘ büyüklüğünde LCD FULL HD+ Başka bir deyişle 2340 x 1080 çözünürlükle kullanıcılarla buluşacak. Ekran 20:9 oranında ve nokta ekran olacak.

Fiziksel parmak izi okuyucuyu güç tuşuna yerleştirilmesiyle birlikte Snapdragon 720G işlemciden güç alan model, RAM ve depolama amaciyla iki değişik seçeneğe sahip. 6 GB RAM ile 64 GB depolama alanı ve 6 GB RAM ile 128 GB depolama alanı alternatifleri kullanıcılara sunulacak. Model microSD kart ile birlikte 128 GB’a civarindan depolama alanı artırımını destekliyor.

Bu özellikler ışığında Xiomi Redmi Note 9 Pro ülkemiz fiyatı 6 GB RAM ile 64 GB depolama seçeneği amaciyla 3299 Lira ve 6 GB RAM ile 128 GB depolama amaciyla 3599 Lira olarak duyuruldu.

Redmi Note 9 Pro ülkemiz fiyatı

Yeni modelin kamera özelliklerine baktığımızda 64 piksel anne kamera, 8 piksel ultra geniş açılı kamera, 5 piksel makro kamera ve iki piksel derinlik algılayıcı karşımıza çıkıyor. Model gece resim çekiminde de oldukça iddialı.

Yeni model 5.020 mAh batarya ve 30W hızlı şarj desteğine sahip. Modelin kutusundan ise 33W destekli tek adaptör çıkıyor.

redmi note 9 proRedmi Note 9 Pro ülkemiz fiyatıxiaomi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir