Ana Sayfa / Tekno Haber / Xiaomi RC aracı duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı

Xiaomi RC aracı duyuruldu! İşte özellikleri ve fiyatı

Oldukça geniş ürün skalasına sahip olan Xiaomi, bu sefer tüketicilerin koleksiyon yaptığı bir alanda yeni ürününü sundu. Ürettiği minimal ve ekosistem ürünleriyle bildiğimiz Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi yeni RC aracını duyurdu. Aracın özellikleri ve fiyatı da açıklandı.

Xiaomi RC özellikleri ve fiyatı

Suzuki’nin Jimny isimli SUV modelinin küçük versiyonu olarak adlandırılan Xiaomi RC, amortisör sistemleri dahil olmak üzere Jimny’e özel tasarlanmış. Şaşırtıcı bir bilgi ise Xiaomi RC aracı için herhangi bir kumanda tasarlamamış.

xiaomi rc özellikleri

Xiaomi RC özellikleri arasında bulunan Bluetooth 4.2 bağlantısı sayesinde mobil uygulama ile aracın kontrol edilmesi sağlanmış. Araç için geliştirilen uygulama sayesinde kişiye uygun sürüş modları da oluşturulabiliyor.

Xiaomi RC, benzetilen modeli gibi dört çeker sisteme sahip. Özellikle arazi, engebeli yol gibi bir alanda sürüş isteyenler için oldukça kullanışlı olacaktır. Bu kullanışlı özelliğin yanında eksik olan nokta ise, aracın sadece 30 dakika kullanıma imkan sunması. Araç için kullanılan batarya 500 mAh Li-Po gücünde bulunuyor ve bu pil 1 saatte tam şarj oluyor.

Araç Xiaomi üretimi olsa da ön tarafta Suzuki logosu bizi karşılıyor. Şirketin kendi logosu ise arka kısımda bulunan stepneye eklenmiş. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, Jimny’nin Xiaomi RC fiyatı ise bugün Çin’de 59,99 dolar (vergi hariç 411 TL) ön sipariş için açıklandı.

suzuki jimny suvxiaomixiaomi rcxiaomi rc özelliklerixiaomi rc fiyatı

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir