Ana Sayfa / Tekno Haber / Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi TV Stick ve kavisli oyuncu monitörü dikkat çekiyor olsa da, en dikkat cazip ürünlerin Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 olduğunu kolayca söyleyebiliriz.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S nitelikleri ve fiyatı

Martı benzeri servislerin scooter ile ulaşımı yaygınlaştırmaya başlaması sonrasında, scooter almayı düşünen insanların sayısı artmaya başladı. Xiaomi’de bu noktada iki değişik seçenek ile kullanıcıların karşısına çıktı. vaziyeti hazırda piyasada var olan Mijia M365’in yenilenmiş çesidi olarak karşımıza çıkan Mi Electric Scooter 1S, takriben 30 kilometre menzil sunuyor. 12,5 kilogram ağırlığındaki scooter, evvelki model ile eş şekilde 250W motora sahip. Bu sayede saatte 25 kilometre hıza çıkılabiliyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S nitelikleri ve fiyatı

Xiaomi, 30 kilometre menzilin düz tek yüzeyde 15 km/s hızla giden 75 kilogram ağırlığında tek sürücü ile elde edildiğini belirtiyor. Yani, hergün kullanımda 30 kilometre menzili görmek Bir hayli mümkün görünmüyor. Hız göstergesine ve pil seviyesi amaciyla dört adet LED ışığa sahip var olan scooter, evvelki modele mukayese et dahada kuvvetli tek frene sahip.

Xiaomi Mi Elektrikli Scooter 1S ücreti 400 Euro’dan başlıyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro iki nitelikleri ve fiyatı

Mi Electric Scooter Pro 2‘ya bakacak olursak: Artık dahada hızlı soğuyabilen ve pil idaresi geliştirilen cihaz, dahada iyi kablolama ile dayanıklılık tarafında yaşanan problemleri ortadan kaldırıyor. 14,2 kilogram ağırlındaki scooter, 45 kilometre menzil sunuyor.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro iki nitelikleri ve fiyatı

300W gücündeki motorunun ulaşabildiği maksimum hız 25 km/s. Bu hız düşük benzeri görülebilir, ama Bir hayli ülkede yasal tek zorunluluk. Motorun dahada kuvvetli olması scooter ile yüzde 20 eğimde tırmanmayı mümkün vaziyete getiriyor, 1S modelinde yüzde 14 ile sınırlı. Ayrı olarak Pro’nun ön tekerinde de disk fren yer alıyor.

Xiaomi Scooter Pro iki ücreti 500 avro olarak belirlendi.

Mi Electric Scooter 1SMi Electric Scooter Pro 2xiaomiXiaomi Mi Electric Scooter 1SXiaomi Mi Electric Scooter Pro 2

Sayfa Bulunamadı

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde tek sızıntıyla alana çıkan iPhone 12 serisinin kutusunun içinde Apple Earpods ve şarj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir