Ana Sayfa / Akıllı Saat / Xiaomi Mi Band 4 büyük bir başarıya imza attı

Xiaomi Mi Band 4 büyük bir başarıya imza attı

11 Haziran 2019 tarihinde piyasaya sürülen Xiaomi Mi Band 4, akıllı saat pazarında kendisinden laf ettirmeye ayni ritimde devam ediyor. 15 Temmuz 2020’de tanıtılması beklenen Mi Band 5, Mi Band dört modelinin gölgesinde kalabilir.

Xiaomi Mi Band dört akıllı saat pazarına damgasını vurdu

Çinli firma, kendisine ait var olan Twitter hesabından Mi Band dört yerine tek ileti paylaştı. genel merkezi Singapur’da var olan ve teknoloji alanındaki araştırmaları ile tanınan Canalys, Xiaomi’nin kendisi ile gurur duymasına vesile oldu.

Xiaomi, Canalys’tan aldığı bilgilere dayanarak bu ürününün 2019’ün üçüncü çeyreği ile 2020’nin birinci çeyreği arasında dünyada en çok satılan akıllı saat olduğunu açıkladı. Şimdiye civarindan bütün Mi Band yeni sezon modelleri alaka çekmeyi başardı.

Xiaomi Mi Band 4

İlk Mi Band modeli, 9 ay içinde kendisinden 1 milyon adet sattırmayı başardı. Mi Band 2, bu başarıya Yalnızca tek ayda erişti. Mi Band üç ise 17 gün içinde kendisinden tek milyon adet sattırabildi. Mi Band dört modeli de bu istatistiği Yalnızca 8 gün içinde yakaladı.

Mi Band 5 amaciyla yapılan iyileştirmeler göz önüne alındığında tek milyon adet satış hedefinin çok uzakta olmadığını söyleyebiliriz. 2014 – 2019 yılları arasında 100 milyondan çok giyilebilir teknoloji ürünü satmayı muvaffak olan Xiaomi, Mi Band serisi sayesinde kazanmaya ayni ritimde devam edecek benzeri duruyor.

Xiaomi Mi Band dört akıllı saat

Apple, Samsung ve Amazfit benzeri ağırbaşlı rakiplerinin karşısında ayakta var olan Xiaomi, Mi Band dört ile yakaladığı bu başarıyı Mi Band 5 ile perçinlemek istiyor. Mi Band 4, 0.95 ‘ büyüklüğünde var olan renkli AMOLED tek ekrana sahip.

Bu ekranın çözünürlüğü 240 x 120 piksel olarak karşımıza çıkıyor. Ayrı olarak kendisinin Mi Fit uygulaması sayesinde yönetilebildiğini de belirtelim. Uyku takibi ve anlık nabız ölçümü de bu akıllı saatin işlevselliğini artıran faktörler arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi Band dört ile 5 ay! uzunca Kullanım Testi

Xiaomi Mi Band dört ile 5 ay! uzunca Kullanım Testi

Xiaomi Mi Band dört uzunca Kullanım Testi ile karşınızdayız. takriben 5 aydır deneyimlediğimiz Mi Band dört nitelikleri ile kullanıcılara nasıl tek deney sunuyor?

akıllı saatakıllı saat pazarıDünyada en çok satılan akıllı saatEn çok satan Mi Band modeliEn çok satan Xiaomi Mi Band modeliEn iyi Mi Band modeliEn iyi Xiaomi Mi Band modeliXiaomi Mi Band 4Xiaomi Mi Band dört akıllı saatXiaomi Mi Band dört yeryüzünde en çok satılan akıllı saatXiaomi Mi Band dört satışları

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir