Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Xiaomi Mi 11 Pro’da hızlı şarj detayı ortaya çıktı

Xiaomi Mi 11 Pro’da hızlı şarj detayı ortaya çıktı

Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri ile alakalı tertemiz detaylar gelmeye ayni ritimde devam ediyor. tertemiz tek sızıntıya bakılırsa Mi 11 Pro hızlı şarj desteğinin 120W olacağı alana çıktı.

Xiaomi Mi 11 Pro bataryası da detaylandı. bunun için göre amiral gemisi oyun telefonlarında olduğu gibi, model çift batarya ile karşımıza çıkabilir.

Xiaomi Mi 11 Pro bataryası çift hücre mi olacak?

Doğruluğu kanıtlanmış sızıntılarıyla bilinen Weibo hesabı Digital Chat Station, Xiaomi Mi 11 Pro özellikleri amaciyla mühim veriler paylaştı.

Buna göre Mi 11 Pro bataryası 5000 mAh gücünde olacak. Bu bataryanın çift hücre şeklinde telefonda yer alacağını argüman eden hesap, böylelikle Mi 11 Pro bataryasının dahada uzunca ömürlü olacağı görüşünde.

Özellikle hızlı şarjın 100W üstüne çıkması ile üreticilerin akıllı telefonlar amaciyla çift hücreli batarya çözümüne geçmesi bekleniyor.

mi 11 pro özellikleri, mi 11 pro bataryası, mi 11 pro 120w

Bunun yanında, Mi 11 Pro modelinde 120W hızlı şarjın yanında, 80W kablosuz şarj desteği de bulunacak. Snapdragon’un 2021 amiral gemisi işlemcisi 888 ile istikbal var olan model dahada evvel alana çıkan sızıntılara göre  6.81 ‘ büyüklüğünde 2K çözünürlüğünde AMOLED tek ekrana sahip olacak.

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi belli oldu

Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi belirlendi

Mi 11 tanıtımının ardından, Xiaomi Mi 11 Pro tanıtım tarihi amaciyla de söylentiler başladı. Telefonun yakın vakitte tanıtılması bekleniyor.

Mi 11 Pro’nun 4’lü kamera kurulumu ile karşımıza çıkması bekleniyor. Bu kameraların Daha nitelikleri belli olmasa da anne sensörün Mi 11 benzeri 108 piksel çözünürlüğünde Samsung ISOCELL HM2 olması bekleniyor.

Diğer art kameraların ise sırasıyla 13 Megapiksel, 5 piksel ve iki Megapiksel kurulumu ile geleceği de söylemler arasında. Daha sızıntı onaylanmasa da tekrar Digital Chat Station, Mi 11 Pro‘nun 12 Şubat tarihinde tanıtılacağını argüman etmişti.

mi 11 promi 11 pro özelliklerimi 11 pro bataryası

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir