Ana Sayfa / Mobil / Xiaomi CEO’sunun iPhone kullandığı ortaya çıktı

Xiaomi CEO’sunun iPhone kullandığı ortaya çıktı

Çin, Huawei’den Xiaomi’ye civarindan onlarca değişik marka ile tek başına akıllı telefon pazarında ağırbaşlı tek yere sahip olsa da, iPhone da ülkede oldukça popüler. Xiaomi CEO’su Lei Jun’un iPhone kullanığının alana çıkması tertemiz tek tartışmayı başlattı.

Xiaomi CEO’su geçtiğimiz haftalarda kullandığı telefonları açıklama etmiş ve bunları sizlerle paylaşmıştık. CEO’nun Weibo’da tek paylaşımı iPhone ile yaptığı alana çıktı ve paylaşım kısa süre ardindan kaldırıldı.

Xiaomi CEO’su iPhone ile yaptığı paylaşımı sildi!

Olaya objektif tek şekilde bakılması gerekmektedir ve aslında bu şaşırtıcı tek durum değil. dahada evvel Huawei CEO’su Richard Yu ve Realme CEO’sunun iPhone kullandığı alana çıkmıştı. eş şekilde iPad ile görüntüleri sızdırıldı.

Analist Pan Jiutang, tek telefon markasının başındaki isminin / mahsul yöneticisinin Samsung ve Apple benzeri markaların telefonlarını denemediğini argüman etmesini ikiyüzlülük veyahut ürününü önemsemiyor olarak tanımlıyor. yetkililer rakip markaların ürünlerini ayrıntılı tek şekilde inceliyor.

Xiaomi yetkililerinin ve çalışanlarının rakip firmaların ürünlerini kullanmasını engelleyen tek uygulama mevzubahis değil. ama Bir takım kişiler şirketin kurucusunun iPhone kullanmasını, Xiaomi telefonları satın alan kişilere karşı hoş olmayan tek davranış olarak nitelendiriyor.

iPhoneLei JunxiaomiXiaomi CEO

Sayfa Bulunamadı

Google spam aramalar için önemli bir adım atıyor

Günümüzde telefon kullanıcılarının hatri sayilir büyüklükte şikayeti var olan spam aramalar, Google tarafından da çalışma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir