Ana Sayfa / Tekno Haber / WWDC 2020 özeti: iOS 14, iPadOS 14, WatchOS 7, Silicon!

WWDC 2020 özeti: iOS 14, iPadOS 14, WatchOS 7, Silicon!

Apple’ın heyecanla beklenen WWDC 2020 etkinliği, Bir gün evvel ülkemiz saati ile 20:00’da başladı. Widget desteğinden uygulama çekmesine civarindan derhal hemen baştan aşağı yenilenen tasarımı ile iOS 14, Intel işlemcilere veda edilmesini sağlayan Apple Silicon ve dahada yüzlerce yenilik duyuruldu.

Bizde ShiftDelete.Net olarak YouTube kanalımızda yaptığımız canlı yayında tüm gelişmeleri anlık olarak sizlerle paylaştık. derhal sonrasında ise iOS 14 ile alakalı ayrıntılı tek video hazırladık. Bu videoya aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

WWDC 2020 özeti: iOS 14, iPadOS 14, WatchOS 7, Apple Silicon!

Peki, Apple’ın bu etkinlikte duyurduğu tertemiz özellikler neler? Hakkı Alkan sizler amaciyla bütün yenilikleri tek videoda özetledi. iOS 14, iPadOS 14, WatchOS 7, Apple Silicon ve çok dahada fazlasından bahsedilen WWDC 2020 özeti yayında.

Şimdi, sözü dahada çok uzatmadan video ile sizleri baş başa bırakalım. Videoyu izledikten ardindan görüşlerinizi açıklar kismindan bizlere iletebilirsiniz.

Yepyeni iPadOS 14 tanıtıldı! İşte özellikleri

tertemiz iPadOS 14 tanıtıldı! İşte nitelikleri

Apple’ın bu sene coskuyla beklenen Worldwide Developers Conference kısaca, WWDC 2020 etkinliğinde iPadOS 14 nitelikleri belli oldu.

Intel işlemcili Mac’lere veda: Apple Silicon duyuruldu!

Intel işlemcili Mac’lere veda: Apple Silicon duyuruldu!

Intel işlemcili Mac yeni sezon modelleri amaciyla yolun sonuna geliniyor. ARM tabanlı Apple Silicon döneminin başlayacağı WWDC 2020’de duyuruldu

AppleWWDCWWDC 2020 özeti

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir