Ana Sayfa / Teknoloji / WhatsApp sesli mesajlara oynatma hızı özelliği getiriyor

WhatsApp sesli mesajlara oynatma hızı özelliği getiriyor

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın kullanıcıların beğenisine sunacağı tertemiz özelliği Medyaya sızdırıldı. İletişimde yenilikçi ve hızlı çözüm önerileri sunan uygulamanın, tertemiz getireceği özelliğe ait ekran görüntüsü alana çıktı.

ÖZELLİK FARKLI SEÇENEKLER SUNACAK

Buna göre popüler uygulamanın sesli mesajlara oynatma hızı getirdiği öğrenildi. Sızdırılan görsellerde görülen tertemiz özellikle uzunca mesajları dinlemekten dem veren kullanıcılara, 1.0, 1.5 ve 2.0 hızlarında oynatabileceği seçenekler sunuldu. Özellik çok yakın vakitte Android ve iOS’un beta sürümlerine gelecek.

FOTOĞRAFLAR İÇİN DE YENİ hamle YOLDA

WhatsApp geçtiğimiz günlerde masaüstü uygulaması amaciyla de sesli ve görüntülü arama desteği vermeye başlamıştı. Uygulama Ayrı olarak yakın vakitte hemide kişisel ayni vakitte da grup sohbetleri amaciyla kendisinin kendini imha edecek fotoğraflar özelliğinin de geleceğini duyurmuştu.

Sayfa Bulunamadı

Twitter’da kullanıcıların paylaşımları olumsuz olarak oylayabileceği özellik için testlere başlandı-işte detay

Popüler sosyal medya platformu Twitter, yapılan paylaşımlara verilen yanıtları olumlu/olumsuz olarak oylayacak bir teste başladığını duyurdu. Eğer özellik testi geçerse, kullanıcılar artık paylaşımlara olumsuz oy atabilecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir