Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Vivo’dan renk değiştiren arka kapak tasarımlı telefon!

Vivo’dan renk değiştiren arka kapak tasarımlı telefon!

Vivo yakın vakit evvel Türkiye’ye giriş yapmaya karar vermişti. Türkiye’deki evvel telefonu X50 Lite var olan Vivo’dan tertemiz tek akıllı telefon ufukta göründü. Vivo renk değiştiren art kapak tasarımına sahip tek akıllı telefonu ile alakalı video alana çıktı. Vivo renk değiştiren akıllı telefon tasarımıyla dikkat çekiyor.

Vivo renk değiştiren akıllı telefon tasarımı alana çıktı

Weibo üzerinden yayımlanan telefonun kısa videosu, oldukça enteresan tek tasarımı işaret ediyor. çünkü bu telefonun art kapağının rengi değişebiliyor. Vivo mevzubahis telefonda elektrokromik cam kullanıyor ve bu tesiri yakalıyor. Telefonun Daha ne tek isimi ne de çıkış tarihi var ama bu özelliği dahi yeteri civarindan dikkat çekmesini sağlıyor.

Paylaşılan videoda, değişen renklerde art oturuma sahip tek aygıt görülüyor. Bunu muvaffak olmak amaciyla kullanılan teknoloji ise elektrokromik cam. Bilmeyenler için, bu teknoloji sayesinde cama tatbik edilen gerilime bağlı olarak cam, renklerini ve opaklığını değiştirebiliyor. Paylaşılan videoda da Vivo mühendisi telefonda kullanılan teknolojiyi anlatıyor. Elektrokromik cam tertemiz tek teknoloji değil ama akıllı telefon sektöründe Bir hayli de görmeye alışık olmadığımız tek malzeme yapısı.

Sızan başka tek videoda, teknolojiyi tanıtmak amaciyla kullanılan akıllı telefon, art kamera modülünden görüldüğü benzeri tek Vivo S7 5G benzeri duruyor. Dolayısıyla, gelecekteki Vivo akıllı telefonlarına bu cam teknolojinin ekleneceğini dile getirmek mümkün. Düşük güç gerektiren tek teknoloji olduğu amaciyla telefonda şarjı hızlı tüketme veyahut ısınma benzeri sorunların görülmesine neden olmadığı aktarılıyor.

Vivo renk değiştiren akıllı telefon ile dikkat çekeceğini dile getirmek mümkün bakalım ilerleyen günlerde telefon ile alakalı nasıl özellikler alana çıkacak?

farklı art kapak renkleriyle vivoVivoVivo akıllı telefonVivo renk değiştiren akıllı telefonvivo renk değiştiren telefon

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir