Ana Sayfa / Teknoloji / Uygun fiyatlı Game Garaj APU sistem inceleme!-işte detay

Uygun fiyatlı Game Garaj APU sistem inceleme!-işte detay

ShiftDelete.Net ailesi olarak bu videomuzda ekran kartı olmadan oyun oynatan Game Garaj APU sistemi inceledik. Game Garaj APU nitelikleri neler? Tüm bu suallerin yanıtı ShiftDelete.Net YouTube kanalında!

Game Garaj APU sistem inceleme

Sözü dahada çok uzatmadan sizleri ekran kartı satın almaya neden kalmadan oyun oynatan APU sistem incelemesi ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Game Garaj APU hazır sistem satın almak için: https://bit.ly/3vOnv2k

Game Garaj APU özellikleri neler?

Hazır sistemi özelliklerine baktığımızda, Biostar A520MH 4000 MHz OC S+V+GL DDR4 AM4 soketli ATX anakart ilk anne donanımımız oldu. Bu anakart AMD Ryzen 5, 7 ve 9 serisi işlemcileri destekliyor. Maksimum 64 GB DDR4 RAM destekleyen anakartta dört adet SATA üç (6 GB/s) bağlantısı, tek adet PCIe 3.0 M2 slot, dört adet USB 3.2 Gen 1, iki adet USB ve iki adet de USB 2.0 bağlantı noktası bulunuyor.

İşlemci tarafında dört çekirdek 8 izlekli AMD Ryzen üç 4300GE sistemimizde yer aldı. AMD’nin 7 nm mimarisi ile ürettiği işlemci esas frekansta 3.5 GHz, hız aşırtma ile de 4.00 GHz hız sunabiliyor.

Sistemde 8 GB Crucial Ballistix 3000 MHz DDR4 CL15 RAM’i tercih ettik. Satın alma linkinden ulaşabileceğiniz özelleştirme sayfasından ihtiyacınıza göre hafıza ve başka donanım yükseltmeleri yapabilirsiniz.

Depolama olarak Kingston A400 240 GB SATA SSD modelini kullandık. Hazır sistemde bulunan SSD, 500 MB/s okuma ve 350 MB/s sıralı yazma değerlerine sahip.

Tüm bu sistemin yer alacağı kasamız ise Game Garaj Leo kara Tempered Glass 650W 80+ Bronze kasa oldu.

Game Garaj APU teknik nitelikleri ise şu şekilde:

– Anakart: Biostar A520MH 4000 MHz OC S+V+GL DDR4 AM4 soketli ATX
– İşlemci: AMD Ryzen üç 4300GE
– Bellek: Crucial Ballistix 8 GB 3000 MHz DDR4
– Depolama: Kingston A400 240 GB SATA SSD
– Kasa ve güç Kaynağı: Game Garaj Leo kara Tempered Glass 650W 80+ Bronze

Game Garaj APU sistem inceleme

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir