Ana Sayfa / Akıllı Saat / Uygun fiyatlı: Apple Watch SE gündemde!

Uygun fiyatlı: Apple Watch SE gündemde!

Uygun fiyatlı telefon arayışı içinde var olan kullanıcılara iPhone SE seçeneğini sunan Apple, saat tarafında da aynı hamleyi yapmaya hazırlanıyor. Bu kapsamda uygun fiyatlı Apple Watch SE üzerinde çalışıldığı argüman ediliyor.

Mobil cihazlar ile alakalı Bir hayli ayrıntısı alana çıkaran Jon Prosser‘e göre Apple, düşük maliyetli tertemiz tek Apple Watch üzerinde çalışıyor. Twitter’da tek kullanıcının suali üstüne bu yanıtı veren Prosser dahada evvel saatin dahada toy kitleye hitap edebileceğini söylüyordu. Başka bir deyişle çocuklara baz alinarak tek saat olma olasiligi var.

Uygun fiyatlı Apple Watch SE geliştiriliyor iddiası!

Bunun en hatri sayilir büyüklükte belirtisi saatte yer alacağı düşünülen Çocuk Modu. Tabi, Apple’ın bu konuyla alakali amaç kitle olarak kimleri belirleyeceği mühim tek detay.  Apple’ın mevzubahis saati piyasaya sürmesi seklinde fiyatlandırmayı nasıl yapacağı oldukça heyecan ediliyor. En güncel modelin yani Watch Series 5’in başlangıç ücreti 3449 TL, AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ücreti ise 399 dolar.

Bazı kaynaklar Series 3’ün yenilenmiş vaziyeti var olan bu saatin ücret ile alakalı da eş olacağını belirtiyor. Mart ayında tanıtılacağı Bir takım kaynakların iddiaları arasında. elbet şu anda rastgele tek detayın alana çıkmadığını argüman edenlerde var.

Ek olarak iPhone 12 serisi ile tanıtılacak var olan Watch Series 6’da EKG’nin çok dahada gelişmiş vaziyete geleceği ve kan – oksijen sensörünün yer alacağı belirtiliyor.

Appleapple watch seiPhoneuygun fiyatlı apple watch

Sayfa Bulunamadı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir