Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Üç kameralı esrarengiz Oppo modeli ortaya çıktı

Üç kameralı esrarengiz Oppo modeli ortaya çıktı

Esrarengiz tek üç kameralı Oppo modeli FCC’de alana çıktı. Bir hayli tertemiz modelin kendisini gösterdiği FCC (ABD Federal İletişim Kurumu), modele ait Bir takım detayları yayınladı. Böylelikle model sertifika alarak FCC tarafından onaylanmış oldu. Bu da modelin yakın vakitte tanıtılacağı ve satışa çıkacağı mananına geliyor.

Ülkemizde de etkinlik gösteren Oppo, Bir hayli modeliyle kullanıcıların alakasını çekmiş durumda. tertemiz model ile alakalı da teknik veriler sertifikada yer aldı. veriler arasında marka ismi Oppo ve test modeli CPH2185 olarak belirlendi.

Üç kameralı Oppo modeli sertifikada

Ortaya çıkan modelin tasarımının realme Narzo 20 modeline benzediği görülüyor. Tasarıma ait detaylara bakıldığında arkada sol tarafta üçlü kamera kurulumu, ortada parmak izi okuyucu ve bilgilendirici yafta kendisini gösteriyor. Ayrı olarak güç ve ses tuşlarının önden bakıldığında sağda olduğu görülüyor.

Üç kameralı olarak FCC’de kendisini gösteren Oppo modeli amaciyla ColorOS 7.2 bilgisi kendisini gösteriyor. Bununla birlikte modelin 4.100 mAh büyüklüğünde batarya kapasitesine sahip olduğu ve 10W şarj hızı değeri görülüyor.

üç kameralı oppo

Diğer teknik bilgilerde modelin ağ nitelikleri görülüyor. başka özelliklere değin tek bilgi ise Daha bulunmuyor. Modelin sahip olduğu özellikler yakın vakitte kendisini gösterebilir.

üç kameralı oppo

üç kameralı oppo modelioppooppo modelleriyeni oppo modeli

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir