Ana Sayfa / Teknoloji / Twitter’ın beklenen özelliği sızdırıldı-işte detay

Twitter’ın beklenen özelliği sızdırıldı-işte detay

Geçtiğimiz günlerde bahşiş özelliğini etkin eden Twitter, tertemiz tek kalite ile gündeme geldi. Uygumalara tersine mühendislik yaparak tertemiz nitelikleri sızdıran Jane Machung Wong, şirketin geliştirdiği abonelik servisi ile alakalı detayları sızdırdı.

Twitter abonelik servisi geliyor: Twitter Blue

Şirketin Twitter Blue isimi verilen abonelik sistemini tanıtacağını belirten Jane Manchun Wong, aylık 2.99 dolar fiyat  etiketi ile karşımıza çıkacağını belirtti. Abonelik avantajları arasında Tweet art alma ve Tweet koleksiyonları nitelikleri yer alıyor.

Twitter abonelik sistemi sızdırıldı

Twitter’in kademeli abonelik sistemi üzerinde çalıştığını belirten Wong, şirketin ücret skalasına göre kalite ekleyeceğini açıkladı. nihayet vakitlerde tanıttığı tertemiz özellikler ile gündeme gelen şirket, geçtiğimiz günlerde Scroll isimli şirketi satın aldı.

Ayda 5 dolar ücret ile sistem,nde bulunan web sitelerinin reklamlarını kaldırma hizmeti sunan Scroll, binlerce kişi tarafından etkin olarak kullanılıyor. Satın alım sonrası Scroll’da bulunan Twitter’daki güncel ve dikkat çeken konuları e-posta atan hizmetin durdurulduğu açıklandı.

Geçtiğimiz ay 2021 evvel çeyrek raporunu sunan Twitter, 1.04 milyar dolarlık gelirden yaklaşık 68 milyon dolar kazanç elde etti. Abonelik ve bahşiş nitelikleri sayesinde gelirlerini katlamayı planlayan şirketin tertemiz özelliğini ne vakit etkin edeceği Daha bilinmiyor.

twitter

Sayfa Bulunamadı

Güneş enerjili powerbank kullanışlı mı? İnceledik!-işte detay

Birçok kullanıcı kamp ve piknik gibi etkinliklerde akıllı telefonları şarj etme sorunu yaşıyor. Solarcharge güneş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir