Ana Sayfa / Bilim - Teknoloji / Twitter’da sesli tweet atma özelliği geldi! Twitter’da ses kaydı ile sesli tweet nasıl atılır?

Twitter’da sesli tweet atma özelliği geldi! Twitter’da ses kaydı ile sesli tweet nasıl atılır?

Dünyada milyonlarca kullanıcısı var olan yasamsal medya platformu Twitter, hemide tesirini ayni vakitte da kullanıcı sayısını her geçen vakit dahada da artırıyor. Bununla birlikte tertemiz nitelikleri de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Twitter’da artık kullanıcılar tweetlerini sesli olarak da atabilecek.

TWİTTER’DE SESLİ TWEET KULLANIMDA MI?

Twitter’da devreye alınan sesli tweet özelliği şimdilik Yalnızca İOS kullanıcılarına sunuldu. Twitter’ın sesli tweet özelliği 140 saniye ile sınırlı olacak. Sesli tweet özelliğinin kısa süre içinde Android ve başka işletim sistemlerinin kullanımına açılacak.

SESLİ TWEET ne türlü ATILIR?

Twitter’de sesli tweet atmak istek eden kullanıcılar yazdıkları mesajlara ses kaydı ek ederek paylaşabilecek. Ses kaydı amaciyla ise tweet atma ekranına tıkladıktan ardindan ses ikonuna dokunmak yeteri civarindan olacak. Sonrasında kullanıcılar ses kaydetme ekranı üzerinden 140 saniyeye civarindan ses kaydedebilecek.

Sayfa Bulunamadı

Jüpiter ve Satürn 800 sonra yakınlaşacak: 2020 kışı ve çifte gezegen için Google’dan özel doodle

Özel günleri doodle olarak kullanıcıların karşısına getirmeyi alışkanlık haline gelen Google, kış ve çifte gezegen buluşması özel görsel paylaştı. En son yaklaşık 800 yıl önce yakınlaşan Jüpiter ve Satürn, bugün yeniden yakınlaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir