Ana Sayfa / Teknoloji / TV+ kanalları karantina süresince açık olacak

TV+ kanalları karantina süresince açık olacak

Türkiye’nin en iyi dijital tv platformu var olan TV+, pandemi önlemleri kapsamında onuncu hafta sonu duyuru edilecek sokağa çıkma yasağı süresini her biri amaciyla dahada eğlenceli vaziyete getirmek amaciyla dört Aralık Cuma 21.00’den 6 Aralık sektör akşamı saat 23.59’a civarindan bütün kanallarını fiyatsız olarak herkese açıyor.

Kampanya süresince bütün TV+ kanalları, filmler ve diziler TV+ abonelerine açık olacak. TV+ abonesi olmayanlar da uygulamayı indirerek hesaplarını oluşturup kampanyadan fiyatsız faydalanabilecek.

Turkcell genel Müdürü Murat Erkan, pandemi döneminde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına baz alinarak olarak Bir hayli hizmette hızla aksiyon aldıklarını söyledi. Erkan, “Müşterilerimizin karantina süresini hanelerinde keyif içinde geçirmelerine muavin olmak amaciyla TV+ kanallarını fiyatsız vaziyete getirdik. Önümüzdeki dönemde de TV+’ı hatri sayilir büyüklükte ekranda dahada yaygın vaziyete getirmek amaciyla çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Kasım ayında yüzde 9’luk tek izlenme artışı yaşayan platform, Aralık ayında da varlıklı içerik yelpazesine tertemiz yapımlar ekledi. Canneseries sıra Festivali’nden en iyi sıra ödülüyle dönen İsveç yapımı mini sıra ‘Partisan’, müzisyen John Lennon’ın ölümünden evvelki nihayet röportajı üzerinden ilerleyen belgesel ‘Lennon’ın nihayet Haftası’ ve 1995 seneninde BBC’de yayınlanan Prenses Diana’nın çarpıcı röportajına odaklanan belgesel ‘Diana: Dünyayı sallayan Röportaj’ Aralık ayında yayınlanacak.

Bu ay platforma tertemiz eklenen diziler arasında Britanya-İrlanda çagi hatali televizyonu draması ‘Miss Scarlet and the Duke’ ve dört bebekli yalnız tek kadının yaşadığı paranormal olayları mevzu alan ‘The Enfield Haunting’ yer alıyor.

TV+’a bu ay ek edecek tertemiz filmler arasında Christopher Nolan’ın heyecanla beklenen 2020 yapımı filmi ‘Tenet’, Darin Scott tarafından yönetilen Amerikan bilim kurgu korku filmi ‘Deep Blue Sea 2′, hemide hakikat ayni vakitte da düş dünyasındaki canavarları asagi etmeye çalışan toy tek kızın hikayesini laf eden ‘I Kill Giants’, evvel gösterimini 2018’de Locarno Film Festivali’nde gerçekleştiren Türk yapımı ‘Sibel’ yer alıyor. Ayrı olarak dünyaca meşhur Sherlock Holmes oyuncularının başrollerini paylaştığı güldürü filmi ‘Holmes & Watson’, romandan uyarlanan ve kara film unsurları barındıran gerilim filmi ‘The Bad See’, rehabilitasyon edilemez tek hastalıktan rehabilitasyon edilen toy kızının hakikat hikayesini laf eden Amerikan filmi ‘Miracles from heaven’ ve DC Comics ve Lego markalarına dayanan tek süper kahraman aksiyon-macera komedisi ‘Lego Dc Comics Super Heroes:The Flash’ da Aralık ayında kategoriye eklenen filmler arasında.

Çocuklar amaciyla de bu ay Avustralya-İtalyan animasyon tv dizisi ‘Berry Bees’, Türkiye’de izlenme rekoru kıran çizgi dizilerden ‘Oscar Oasis’ ve macerapereset tek koalanın hayatını mevzu alan ‘Blinky Bill’ çizgi filmleri de Aralık ayında yayına alınacak yeniler arasında.

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir