Ana Sayfa / Oyun / The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

The Last of Us 2 puanı kafaları karıştırdı

TLOU 2, bu ayın en çok konuşulan oyunlarından tek tanesi oldu. PlayStation hususi oyunlarından var olan serinin 2. oyunu çıkışına az tek vakit kala Bir hayli talihsizlik yaşamıştı. Oyunun hikayesinin sızdırılması ve fiyatında yapılan zam, oyuncuları soğutmaya yetmişti. bütün bunlar olurken The Last of akıl iki puanı kafaları karıştırdı.

Oyunu oynayanlar tarafından ve eleştirmenler tarafından verilen puanlar çok farklı seviyelerde. Eleştirmenler oyunu yüceltirken, oyuncular oyuna nefret kusuyor.

The Last of akıl iki puanı hemide iyi hemide kötü

TLOU iki amaciyla eleştirmenler tarafından verilen Metascore puanı Yalnızca oyunlarda değil, film ve dizilerde de görülüyor. Oyunu deneyimleyenlerin vermiş olduğu puanlar bizlerin oyundan beklentisini dengelemeyi sağlıyor. Oyunun çıkışından yeteri civarindan tek vakit geçtiğini varsayarsak oyuncu puanı ve Metascore puanlarının birbirini hiç tutmadığını söyleyebiliriz.

the last of akıl iki puanı

Oyunun Metascore puanı 100 üzerinden 95 iken oyuncuların puanı 100 üzerinden 36 olması Bir takım Sual işaretleri oluşturdu. Oyunda eşcinsellik bulunması Bir takım hayranları kızdırmıştı, bunun hatri sayilir büyüklükte tek tesiri olduğunu görebiliyoruz. Eleştirmenler tarafından verilen TLOU iki puanı ve oyuncular tarafından verilen puanın arasında uçurum civarindan ayrım bulunmasının tek başka nedeni de oyuncuların hikaye arayışı olması.

Bir oyun eleştirilirken göreceli olarak hikayesi iyi veyahut kötüdür, ama ayni ritimde devam oyunlarında evvelki oyuna var olan bağlılık net anlaşılamıyor.

Bir oyuncu olarak oyundaki hikayenin önceki oyunla alakası olmadığını söylesek de eleştirmenler Yalnızca iyi veyahut perişan olarak bakıyor. Peki sizin bu vaziyete nazar açınız ne? Sizce oyun beklentinizi karşıladı mı?

metascore puanınaughty dogps exclusiveps4 hususi oyunlarıps4 oyunlarıthe last of akıl 2tlou 2yüksek puanlı

Sayfa Bulunamadı

Minecraft cehennem güncellemesi detaylandırıldı

Corona virüsü nedeniyle güncellemelere ara veren oyun Minecraft cehennem güncellemesi ile karşımıza çıkacak. Güncelleme ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir