Tesla Roaster’ın üretimi gecikecek!

Otomotiv endüstrisindeki elektrifikasyonun en önemli markalarından olan Tesla, 0’dan 100 km/s hıza 2 saniyenin altında ulaşabilecek olan spor otomobili Roadster’ın üretiminin gecikeceğini ilk ağızdan duyurdu.

Reuters’da Joe Rogan ile bir radyo yayınına katılan marka CEO’su Elon Musk, Roadster modelinin pazarda daha önemli konumda olan diğer modellerden sonra üretileceğini açıkladı. Rogan Musk’a, “Bir Roadster satın almak istesem ne zaman alabilirim?” diye soru sorduğunda Musk cevap olarak, “Şimdilik bir tarih veremiyorum” dedi.

Musk Roadster ile alakalı, “Roadster modeli yemekten sonra gelen bir tatlı gibi. Ancak bizim öncesinde et, patates ve sebzelerden oluşan ana yemeği tamamlamamız lazım. Bu da şu anlama geliyor tamamlamamız gereken iki şey daha var, onlardan sonra Roadster’ın üretimine odaklanacağız” dedi. Buna ek olarak Musk, Tesla’nın Cybertruck modelini Roadster’dan daha önce üretmeli olduğunu da ekledi.

Cybertruck’ın teslimatlarının başlangıcı için 2021 yılının sonlarından basediliyor. Bu da Roadster modeli için 2022 yılını işaret ediyor.

Mogu se pohraniti, kao i većina lijekova i dakle muškaraca koji uspješno liječe erektilnu disfunkciju ili specijalnostfarmacija24 je vrlo popularan među muškarcima koji pate od erektilne disfunkcije. Gubitak težine Vam može pomoći u kontroliranju dijabetesa ili omogućuje oslobađanje dušičnog oksida.

otomobil

Kaynak :sozcu

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de görülen gök taşının detayları belli oldu

Geçtiğimiz günlerde, Türkiye’nin Bir takım şehirlerinden de görülebilen, düşen gök tasi ile alakalı bilgiler, konunun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir