Ana Sayfa / Tekno Haber / Telefondan PUBG Mobile canlı yayını nasıl yapılır?

Telefondan PUBG Mobile canlı yayını nasıl yapılır?

Bu videomuzda ‘PUBG Mobile canlı yayın nasıl yapılır?‘ Sualini yanıtlıyoruz. Bilgisayardan canlı yayın açarak oyun oynamanın yanında telefondan canlı yayın uygulamak da mümkün. Biz de bu videomuzda PUBG Mobile amaciyla canlı yayın açıyor ve bu canlı yayının nasıl açıldığına değin bütün aşamaları size aktarıyoruz.

PUBG Mobile canlı yayın nasıl yapılır?

Oyun amaciyla canlı yayın açmak nihayet vakitlerde oldukça popüler. Peki, bunu telefonla deneyimi düşündünüz mü? Yalnızca telefon ile oyun yayını uygulamak mümkün.

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu video ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Sadece telefon ile oyun amaciyla canlı yayın yapmak

Telefon ile oyun amaciyla canlı yayın uygulamak yerine biz Streamlabs adli uygulamayı kullandık. Bu uygulama Twitch ve YouTube üzerinden canlı yayın yapmaya imkan sağlamasıyla öne çıkıyor. hemide Android ayni vakitte da iOS ekosistemi amaciyla indirebilir var olan uygulama sayesinde kullanıcı istediği yerden canlı yayın açabiliyor. Uygulama sınırsız bant genişliği sayesinde çok kalitede akış vaat ediyor.

Siz telefon ile oyun yayını uygulamak ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Sizce bu metot kullanışlı mı? Lütfen fikirlerinizi yorumlarda bizimle paylaşın.

canlı yayıncanlı yayın nasıl yapılır?canlı yayın uygulamasıoyun amaciyla canlı yayınpubg mobile canlı yayın nasıl yapılırpubg mobile canlı yayınıPUBG Mobile oyunustreamlabstelefon ile canlı yayıntelefon ile oyun yayınıtelefondan canlı yayın

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir