Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Telefon ve otomobil markaları ile yapılan iş birlikleri

Telefon ve otomobil markaları ile yapılan iş birlikleri

Markalar arasında yapılan değişik iş birlikleri hemide ürünlerin değerini artırıyor ayni vakitte da iki markayı da seven kişiler tarafından ilgil ile karşılanıyor. İş oto markaları ve akıllı telefonlara gelince kurulan bu ortaklıklar Sahiden de çok alaka görüyor. Akıllardan çıkmayan Bir takım ortaklıklar ve iş birlikleri de bulunuyor. İşte karşınızda telefon ve oto markaları iş birlikleri:

Ünlü telefon ve oto markaları iş birlikleri

Şu vakte civarindan Bir hayli ortaklık heyetti ama akıllardan çıkmayan ve diğerlerine oranla dahada yakın tarihindeki var olan McLaren ve OnePlus iş birliği Sahiden de tek dönemin sevilen ortaklığı olarak karşımıza çıkıyor. Bunun dışında tek asama Motorola da kurduğu ortaklıklar ile dikkat çekmeyi başarmıştı.

McLaren ve OnePlus 

telefon-ve-otomobil-markalari-is-birlikleri-00

Akıllara kazınan ortaklıklar arasında tabiki OnePlus ve McLaren var. sene 2018 ve kasım ayı… 7 Kasım’da OnePlus, esrarlı projesini duyurmuş bulunuyor.

Otomobil üreticisi McLaren ile iş birliği. İkili bu ortaklığın evvel mertebesini 11 Aralık 2018 tarihinde İngiltere’deki McLaren Teknoloji Merkezi’nde düzen edecek ”Salute to Speed” etkinliğinde açıklamıştı. Ortaklık, hemide McLaren Automotive ayni vakitte da Formula tek tarihindeki en başarılı takımlardan biri var olan McLaren Racing’i de içeriyor.

OnePlus değişik ortaklıklar kurmasıyla piyasada alaka çeken cihazlara imzasini atıyor.

Klipsch ile McLaren kablosuz kulaklıklara taşınıyor

Klipsch ile McLaren kablosuz kulaklıklara taşınıyor

Klipsch, McLaren imzalı tertemiz kablosuz kulaklık modelini duyurdu. McLaren kablosuz kulaklıklar, en iyi performansını sunmayı hedefliyor.

Lamborghini ve OppoLand RoverMcLaren ve OnePlusMotorola i867Motorola i867 FERRARI Special EditionOppo Find X Lamborghinis1telefon ve oto markaları iş birlikleriVertu Ti Ferrari Edition

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir