Ana Sayfa / Teknoloji / Teknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı

Teknosa hızlı teslimat ağını 48 ile çıkardı

Türkiye’nin teknoloji perakendecisi Teknosa, müşterilerinin alışveriş Tecrübenini en üst seviyeye taşımak emeliyle hizmetlerine ayni ritimde devam ediyor. Teknosa.com ve Teknosa mobil uygulamaları üzerinden yapılan alışverişlerde ‘bugün sizde’ ve ‘yarın sizde’ teslimat tiplerini Edirne’den Kars’a 48 il, 102 ilçe, 2130 mahalleye yaygınlaştırarak, alicilarin yükselen teknoloji ihtiyaçlarına hızla erişmesini sağlıyor.

Araçta teslimat hizmeti

Çoklu kanal stratejisi ile tüketicileri diledikleri her yerden, diledikleri şekilde teknoloji mahsul ve hizmetleriyle buluşturan Teknosa, hızlı teslimat ağının yanı sıra ‘Araçta Teslimat’ hizmetiyle de sektörde tek ilki yasama geçirdi. Teknosa müşterileri, online alışverişlerinde Haneye hızlı teslimat, mağazadan al (Click & Collect) ve mağazaya girmeden otoparktan / teslimat noktasından teslim al (Click&Drive) seçeneklerini seçenek edebiliyor. Üstelik aynı vakit Haneye teslimat imkanından 1000 Lira üzerinde mahsul alışverişlerinde fiyatsız faydalanabiliyor.
 

Sayfa Bulunamadı

Türkiye’de iPhone sahiplerinin telefonları acı acı çaldı! Ekrana düşen “Evde kal” bildirimi ortalığı karıştırdı-işte detay

Türkiye'deki iPhone kullanıcıları bu sabah telefonlarına gelen bildirim yüzünden şaşkın. Pek çok kullanıcının telefonuna Acil Durum Uyarıları kapsamında arka arkaya "Evde kal Turkiye" bildirimi geldi. Sosyal medyada yapılan paylaşımlarda bildirimle birlikte bir sesin geldiği de duyuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir