Ana Sayfa / Tekno Haber / Stranger Things 4. sezon için gizemli paylaşım!

Stranger Things 4. sezon için gizemli paylaşım!

Netflix’in birçok dizisi tüm dünyada oldukça popüler. Bunların arasında Stranger Things’i de rahatlıkla sayabiliriz. Stranger Things 4. sezon için dizinin tutkunları heyecanla beklerken, yeni bir paylaşım geldi. Hatırlayacağınız gibi, 4. sezon onaylanmıştı hatta fragman bile yayınlanmıştı. Ancak, corona virüs pandemisi dizinin çekimlerinin ertelenmesine neden olmuştu.

Stranger Things 4. sezon için heyecanlandıran paylaşım

Küçük bir çocuğun kasabada kaybolması ile başlayan gizemli olayları izlediğimiz dizinin senaristleri Twitter’da Stranger Writers isimli bir hesap ile paylaşımlar yapıyor. Bu paylaşımlardan biri de kısa süre önce yapıldı. Paylaşımda 4. sezona gönderme yapılıyor. Ancak, başka bir ipucu keşfetmek çok mümkün değil gibi. Çekilen fotoğrafın spoiler içermemesi için özen gösterildiği aşikar.

Yapılan paylaşımda sadece “Stranger Things 4” ifadesini görüyoruz. Ancak, şimdilik dizinin ne zaman başlayacağına dair resmi bir açıklama yapılmış değil. Henüz hiçbir açıklama yokken yeni sezonda sizleri neler beklediğine yakından bakmak istiyorsanız, 14 Şubat tarihinde yayınlanan 4. sezon fragmanı ile idare etmeniz gerekecek. İyi seyirler.

netflixnetflix Stranger Things 4. sezonStranger ThingsStranger Things 4. sezon

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir