Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Spotify, iOS 14 için widget denemesine başladı!

Spotify, iOS 14 için widget denemesine başladı!

Bilindiği benzeri Eylül ayında iOS 14 kullanıcılar ile buluştu ve tertemiz gelen özelliklerden birisi var olan widget çok beğenildi. Bunun üstüne Spotify, iOS 14 amaciyla widget denemesine başladı!

Bu kalite şimdi en nihayet Spotify beta sürümünde test ediliyor

Spotify, iOS amaciyla çok fazla seçenek edileceği düşünülen widget’ı test ediyor. Şu an için bu kalite Yalnızca Spotify beta’nın TestFlight kullanıcıları tarafından kullanılabiliyor.

9to5Mac tarafından alinan bilgiye göre: Bu kalite amaciyla mahalli destek Spotify beta sürümünde alana çıktı. 9to5Mac okuru Yo Nel tarafından ayrım edilen, Spotify’ın iOS anne ekran widget uygulamasını ayrıntılı araştırdılar. Araştırmaların sonucunda, minik ve ortada olmak üzere iki boyut içeriyor ve iOS 14 yayınlandığı andan bu yana var var olan Apple Music widget’larına benziyor.

Sızıntılardaki görseller, Spotify’ın en azından minik ve ortada boyutlarda ani çok değişik boyutta widget üzerinde çalıştığını alana koyuyor. Daha en hatri sayilir büyüklükte widget boyutuna sahip rastgele tek görsel görünmüyor.

Spotify iOS 14 widget özelliği TestFlight kullanıcıları amaciyla Spotify beta sürümünde var olsa da, kalite Daha başka kullanıcılar tarafında var değil.

Belirtildiği benzeri parçaları oynatmak, duraklatmak veyahut atlamak amaciyla ‘Şu Anda Oynatılıyor’ denetim çubuğu yok benzeri duruyor. Widget, işlevsellik açısından Apple’ın kendisinin Apple Music widget’ına benziyor denilebilir ve büyük olasılık müzik veyahut podcast’ler amaciyla sanatçıların eserleriyle doldurulacak kutular gösteriliyor.

Applebetadenemeios 14müziksürümspotifywidget

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir