Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Sorunlar başladı: iPhone 12’de mesaj ve bildirim krizi!

Sorunlar başladı: iPhone 12’de mesaj ve bildirim krizi!

Bazı iPhone 12 ve iPhone 12 Pro kullanıcıları şimdiden “Mesaj ve bildirim gelmiyor!” tümcesini kurmaya başladı. Ülkemizde de satışa sunulacak var olan bu modellerin evvel haftadan meselelerle boğuşması Bir hayli kişiyi düş kırıklığına uğrattı.

Kısa tek vakit evvel iPhone 12 mini’yi satın alan Bir hayli kişinin de dokunmatik özelliği ile alakalı Apple’dan tek İzah beklediğini size aktarmıştık. Kullanıcılar bu sefer nasıl tek mesele ile karşı karşıya?

iPhone 12 kullanıcıları: “Mesaj ve bildirim gelmiyor!”

Alınan tek bilgiye göre iletiler uygulamasına gelen ferdi iletiler gözükmüyor. Grup konuşmalarında mesajlan iletilerin da gözükmediği bildirildi. tek kullanıcı, çocuklarının da bulunduğu tek grup mesajlaşmasında bulunduğunu ve çocuklarından birinin Android tabanlı tek akıllı telefon kullandığını söyledi.

Çocuğunun mesajlarını görmediğini söyleyen bu kişi, iletilerin Android ile donatılan akıllı telefonda görüldüğünü argüman etti. Bir hayli kullanıcı da aynı meselesi yaşadığını ve bu mevzunun grupta Android kullanan tek kişinin olması hâlinde yaşandığını belirtti.

iPhone 12 ileti gelmiyor

Bu mevzunun iOS 14.1 veyahut iOS 14.2 sebebinden alana geldiğini düşünenlerin sayısı oldukça az. çünkü tek Apple kullanıcısı ile tek başka Apple kullanıcısı arasındaki iletişimde rastgele tek mesele tespit edilmedi.

Diğer mesele ise bildirimler ile ilgili. Bir takım kişiler telefonuna tertemiz tek ileti geldiğinde ekranda rastgele tek bildirimin belirmediğini açıkladı. Apple’dan bu mevzu ile alakalı da tek İzah ve tek çözüm bekleniyor.

AppleApple HaberleriiPhone 12iPhone 12 bildirim gözükmüyoriPhone 12 bildirim gelmiyoriPhone 12 bildirim sorunuiPhone 12 haberleriiPhone 12 ileti sorunuiPhone 12 iletiler gözükmüyoriPhone 12 iletiler gelmiyoriPhone 12 ProiPhone 12 Pro haberleriiPhone 12 Pro ileti sorunu

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir