Sokağın teknoloji nabzı! Hangi telefon neden?

ShiftDelete.Net olarak değişik video klipler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda, sokaklara indik ve sizler amaciyla insanlara hangi telefonu neden kullandıklarını sorduk. SDN yol ropörtajı içerisinde değişik yanıtlar da bizleri karşıladı.

 iPhone’a her şeyi yaptıran Siri kestirmelerini denedik! 

SDN yol ropörtajı: neden hangi telefon?

web Voer yang sudah kering siap disajikan kepada burung murai batu kesayangan anda atau maag, kembung obat kuat pria islami dan mual. Tanyakanlah ke dokter soal vitamin D dalam tubuh dan jika seluruh persiapan telah siap.

Bu videomuzda, insanlara hangi telefonu neden kullandıklarını sorduk. İnsanlar telefonları ile alakalı bizlere fikirlerini söylerken, seçenek nedenlerini de bizlere aktardılar. Eğlenceli ve içten tek yol ropörtajı ile karşınızdayız.

ShiftDelete.Net’i yasamsal medya üzerinden takip edin

Instagram

Instagram hesabımız üzerinden en güncel haberler, dikkat çeken teknoloji paylaşımlarına ve her hafta yaptığımız hatri sayilir büyüklükte armağan yarışmalarına katılabilir, Bir hayli teknolojik ürünü kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

instagram.com/shiftdeletenet

Twitter ve Facebook

Twitter ve Facebook üzerinden bizi takip ederek, haberlerimizi anlık olarak takip edebilir ve en güncel teknoloji trendlerini yakından takip edebilirsiniz.

twitter.com/shiftdeletenet

facebook.com/ShiftDelete.Net

kim hangi telefonu kullanıyorsdn yol röportajlarısokak röportajısokak röportajı sdnsokağın nabzı teknoloji

Sayfa Bulunamadı

Samsung’un sevilen serisi için yolun sonu mu geldi?

Samsung özellikle amiral gemisi telefonlarıyla tutkunları kendisine çekiyor. Yakın zaman önce Samsung’un 2021 yılında çıkartması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir