Ana Sayfa / Genel / Sektöründe Başarı Sahibi, İnci Davetiye!

Sektöründe Başarı Sahibi, İnci Davetiye!

Kurulumu içerisinde küçük bir işletme olarak başlamasına karşın sürekli olarak ilerlemelerle devamlılık sağlayan ve 1978 yılı içerisinde var olan İnci Davetiye, ayrıca Hızır Aydın tarafından kurulmuştur. Kendi çalışma prensiplerine ve ilkelerine uyum sağlayarak kartpostal üretiminden ürün çeşitliliğine geçiş yapan firma, aynı zamanda da toplum içerisindeki ihtiyaçlara da kulak vermiştir.

Resimli ve renkli zarf, tebrik posterleri, takvim, imsakiye, resim dosyası gibi birçok ürün üreten firma, sonrasında da davetiye üretimi içine girmiş, 1984 yılında da sektördeki ismini almış, İnci Davetiye olmuştur. Bu kapsamda da Davetiyeler ile ilgili bilgisi de bir hayli öncesinden başlamış ve profesyonelliğini de bu sayede sağlamıştır.

Sizi Mutlu Edecek Bir Seçim, İnci Davetiye!

Düğün davetiyesi seçimleriniz içerisinde tarzınız ne olursa olsun ya da neyi beğenirseniz beğenin hepsine ulaşım sağlayabileceğiniz ve var olan ürün çeşitliliğinden dolayı kesinlikle zaman kaybetmeyeceğiniz İnci Davetiye, çeşitliliğin yanında farklı avantajlar da sağlamaktadır.

İnci Davetiye, kendi içerisinde var olan fırsatları sizlere sunarak müşteri memnuniyetini her anlamda yükseltirken ürünlerini de yüksek kaliteye uygun şekilde üretmektedir. Üretim sırasında sağladığı rahatlık, firmanın uygun fiyat seçenekleri içerisinde de ayrıca etkili olmaktadır. Sektör içerisinde var olandan daha ucuz fiyata verilen davetiyeler, sitenin ödeme seçenekleri sayesinde size çok daha uyguna gelmektedir ve ayrıca taksitlendirme imkanı da bulunmaktadır.

Sayfa Bulunamadı

KADIN GİRİŞİMCİ KÜBRA BÜYÜKDUMAN VE SAHİP OLDUĞU DEV EKİBİ NETWORK SİSTEMİNE DAİR TÜYOLAR

Kübra BÜYÜKDUMAN 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Evli ve 1 çocuk annesidir. Öğrenciliğinde ve üniversiteden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir