Ana Sayfa / Otomotiv / Seat’ın elektrikli scooter’ı kaç para?

Seat’ın elektrikli scooter’ı kaç para?

Seat’ın Segway imzalı yüzde 100 elektrikli scooterı kullanıcılarına basit kullanım, uzunca menzil ve kısa müddette şarj imkanı tanıyor. Seat EXS KickScooter tam şarjda dış etkenlere bağlı olarak 25 kilometrelik tek menzil sunuyor, maksimum şarj süresi ise üç buçuk saat.

Spor, Normal ve Eko olmak üzere üç değişik kullanım modu bulunan ‘EXS KickScooter’ dış etkenlere bağlı olarak 25 kilometre maksimum hıza ulaşabiliyor. Katlanarak elde taşınma imkanı sunan EXS KickScooter’ın ağırlığı ise 12,5 kilogram. Seat EXS KickScooter, 5 bin 500 Lira önerilen satış fiyatıyla Seat’ın ülkemiz genelindeki bütün görevli satıcılarında satışa sunuldu.

kazanç ülkemiz

Sayfa Bulunamadı

Kaliforniya’da elektrikli otomobil tartışması

Geride bıraktığımız hafta Kaliforniya Valisi Gavin Newsom tüm dünyada ses getirecek bir anlaşmaya imza attı. Anlaşma 2035 yılına kadar içten yanmalı motorlu araçların eyalette satılmasını yasaklayacak. Environmental Protection Agency (Çevre Koruma Ajansı) ise yaptığı açıklamada bölgenin elektrik altyapısının bu kadar elektrikli otomobili kaldıramayacağını söylüyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir