Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung’un yeni amiral gemileri sızdırıldı! İşte 7 model

Samsung’un yeni amiral gemileri sızdırıldı! İşte 7 model

iPhone 12 ve Huawei Mate 40 serilerinin tanıtılmasından ardindan gözler tekrar Samsung‘a çevrildi. 2021’ye girmemize iki aydan kısa tek vakit kalırken, dünyanın en hatri sayilir büyüklükte telefon üreticisi Samsung yoğun tek hazırlık zamani içerisinde.

Akıllı telefonlarlarla alakalı sızıntılarıyla tanınan Max Weinbach, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda yedi adet üst düzey modelin tanıtılacağını dile getiriyor.

Galaxy S21 Ultra ve Z Fold 3, S-Pen desteği sunabilir!

Şubat adina ocakta ayında tanıtılması beklenen Galaxy S21 serisi, S20 ile eş şekilde üç anne modelden oluşacak. tekrar hali hazırda satışta var olan S20 serisi ile eş şekilde, bunlara Galaxy S21 FE ile ahenk gösteren fiyatlı tek seçenek eşlik edecek.

Buna ekstradan Samsung’un katlanabilir telefonların sayısını oldukça artıracağı dile getiriliyor. Bu kapsamda Galaxy Z Fold 3’ün yanı sıra Z Flip üç ve Z Fold FE modellerinin adından laf ediliyor.

Winebach bu cihazlardan üçünücün S-Pen desteğine sahip olacağını argüman ediyor. Samsung’un Galaxy S serisine S-Pen desteğini getireceğine değin dahada evvel Bir hayli argüman alana atılmıştı. Şu anda beklentiler S21 Ultra ve Z Fold 3’ün kalem desteği ile karşımıza çıkacağı yönünde, ama bunlarda rastgele tek yuva yer almayacak.

Cihazların adlarından laf edilmiş olsa da özellikleri, ücreti ve çıkış tarihi ile alakalı rastgele tek bilgi paylaşılmıyor.

S21Samsung Fold FEsamsung galaxy s21 serisiSamsung S21 FESamsung Z Flip 3Samsung Z Fold 3

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir