Ana Sayfa / Tekno Haber / Samsung’dan yeni bir tablet daha geliyor!

Samsung’dan yeni bir tablet daha geliyor!

Samsung’un yakın vakitte Galaxy Tab S7 ve S7 Plus modellerini piyasaya süreceği ile alakalı söylemler bulunuyordu. ekstradan değişik tek modelin dahada tanıtılması beklenmiyordu ama Galaxy Tab A7 ismi ile gelen tek modelin Amerikan Federal İletişim Komisyonu (FCC) ve Bluetooth SIG sertifikalarını aldığı alana çıktı! İşte bütün detaylar

Samsung Galaxy Tab A7 modeli geliyor!

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Bluetooth SIG raporuna göre tertemiz Tab A7 modeli SM-T500, SM-T505, SM-T505N ve SM-T507 yeni sezon modelleri olmak üzere 4 değişik seçenek ile karşımıza çıkacak.

Samsung Galaxy Tab A7 modeli geliyor! - ShiftDelete.Net

Samsung’un geçmişteki numaralandırma sistemine göre cihazların bağlantı özelliklerine bakacak olursak SM-T500 modelinde Yalnızca Wi-Fi irtibatı bulunacak, var olan modeller var olan SM-T505, SM-T505N ve SM T507 modellerinde ise LTE irtibatı bulunacak. Ayrı olarak bütün modellerin Bluetooth 5.0 desteğinin bulunduğu da raporda belirtildi.

FCC sertifikasına baktığımızda ise SM-T505 modelinin 247,6 mm x 157,36 mm boyutlarında olacağı gözüküyor. Ayrı olarak Samsung Galaxy Tab A7 modelinin  tek art kamera ile karşımıza çıkması da bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab A7 modeli geliyor! - ShiftDelete.Net (1)

Ek olarak Samsung’un çok yakın tek vakitte SM-T575 model numarasına sahip tek tablet dahada çıkarması bekleniyor. SM-T575 modelinin Geekbench testine göre aygıt Exynos 9810 yonga setinden güç alacak ve 4 GB RAM‘e sahip olacak. Ayrı olarak TUV Rheinland Japonya tarafından gelen bilgilere göre de 5500 mAh büyüklüğünde tek bataryaya sahip olacak.

Cihazlarla alakalı Daha dahada çok ayrinti bulunmuyor. İlerleyen günlerde tertemiz gelişmeler geldikçe sizlerle paylaşmaya ayni ritimde devam etmekte olacağız.

Bluetooth SIGfccGalaxy Tab A7samsungSamsung Galaxy Tab A7samsung tablet

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir