Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung’dan Galaxy A02 ve M02 atağı: Uygun fiyatlı

Samsung’dan Galaxy A02 ve M02 atağı: Uygun fiyatlı

Samsung Galaxy A02 ve Samsung Galaxy M02 amaciyla vakit sayan kullanıcıları sevindiren tek gelişme yaşandı. cenup Kore temsilcisi Note 20, Galaxy Z Fold iki ve Galaxy S20 FE benzeri üst düzey modellerden ardindan ahenk gösteren fiyatlı modeller üzerinde tekrar çalışmaya başladı.

Galaxy A01 ve Galaxy M01 benzeri kullanıcıların cebine hitap eden modellere imzasini atan Samsung, bu seriye ayni ritimde devam etme kararı aldı. Galaxy A01 adli model, ülkemizde satılmaya ayni ritimde devam ediyor.

Samsung Galaxy A02 ve M02 Bluetooth SIG sertifikasını aldı

Galaxy A02’nin Geekbench testi alana çıkmıştı. Bu teste göre kendisinin tek çekirdekli testten 744 puan, çok çekirdekli testten ise 3887 puan aldığını öğrenmiştik.

Eğer tek farklık olmaz ise bu akıllı telefona Snapdragon 450 adli işlemci arkadaşlık edecek. Kendisinin içerisinde 1.8 GHz hızında çalıştırılan ARM Cortex-A53 (8 adet) mevcut.

14 nm fabrikasyon zamani ile üretilen Snapdragon 450, günümüzün işlemcileri ile boy ölçüşemese de ahenk gösteren fiyatlı telefonlar amaciyla kullanılıyor. Bunun dışında A02’nin 2 GB RAM ve 5.7 inç büyüklüğünde var olan tek ekran ile donatılacağı argüman edildi.

Samsung Galaxy A02

Samsung’un bu model amaciyla damla çentikli tek ekran tasarımını seçenek ettiği söylendi. A02’nin ön tarafında çözünürlüğü 8 Megapiksel var olan tek özçekim (selfie) kamerası yer alabilir.

Arka tarafta ise bizi 13 Megapiksel anne kamera ve 2 Megapiksel derinlik sensörü karşılayabilir. One UI altyapısı ile destekleneceği söylenen bu cihazın batarya kapasitesi 3.500 mAh olacak ve kendisi micro-USB girişine ev sahipliği yapacak.

M02 amaciyla ise ne yazık ki hiçbir teknik bilgiye ulaşılamadı. Bu ikilinin ne vakit satışa sunulacağı Daha belli değil. Samsung, A02 ve M02 projesini iki ay içinde bitirmek istiyor. Sızdırılan özelliklere baktığımızda bu modellerin ahenk gösteren fiyatlı olacağını söyleyebiliriz.

Galaxy A02Galaxy M02Samsung GalaxySamsung Galaxy A02Samsung Galaxy M02samsung galaxy serisi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir