Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung telefon sahiplerini üzecek haber!

Samsung telefon sahiplerini üzecek haber!

Çinli üreticilerin telefonlarında reklam görmek birçok kullanıcı için şaşırtıcı değil. Reklam tartışmaları devam ederken dünyanın en büyük telefon üreticisi olan Samsung One UI 2.5 arayüzü ile kullanıcıları üzecek bir adım atacağa benziyor.

Samsung telefonlar reklam göstermeye başlayabilir!

Samsung telefonlarda yüklü halde gelen uygulamalarda yani markanın kendi uygulamalarında ve kilit ekranında reklam gösterileceği iddia ediliyor. İddialara göre sadece Galaxy A ve M serisi telefonlarda reklamlar gösterilecek. Altta yer alan fotoğrafta bu açıkça görülebiliyor.

Bunun yanı sıra Samsung hava durumu uygulamasında da reklam gösterildiği görülüyor. Her iki reklam Korece, bu kapsamda teknoloji devinin reklamları tüm ülkelerde gösterip göstermeyeceği konusunda herhangi bir bilgi elimizde yok.

Benzer bir açıklama Ekim ayında Samsung’un ana vatanı Güney Kore’deki temsilcilerden gelmişti. Reklamlardan elde edilen gelirin, hizmetleri iyileştirmek için kullanılacağı belirtiliyor. One UI 2.5 arayüzünün Galaxy Note 20 ile hayatımıza girmesi beklenirken, giriş ve orta segment telefonlar reklam hamlesinden etkilenecek.

Tabi Samsung’un kullanıcılardan gelecek tepkilere göre karar değişikliğine gitme ihtimali var, sonuçta resmi bir karar alınmış değil. Samsung telefonlar reklam göstermeye başlarsa, bu satın alma tercihinizi etkiler mi? Yorumlarınızı bekliyoruz..

one ui 2.5samsungsamsung reklamsamsung telefon

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir