Ana Sayfa / Akıllı Saat / Samsung Günleri başladı! İşte indirim fırsatları

Samsung Günleri başladı! İşte indirim fırsatları

Hepsiburada Samsung ürünleri amaciyla olabilitesi çok tertemiz kampanyasını duyurdu. Akıılı telefonlardan, ak eşyalara, klimalardan akıllı televizyonlara civarindan birbirinden değişik çok sayıda ürünü kapsayan Samsung Günleri’nde yüzde 20’ye varan indirimler kullanıcıları bekliyor…

Samsung Günleri’nde öne çıkanlar

Farklı mahsul gruplarından Samsung imzalı yeni sezon modelleri kapsayan Hepsiburada kampanyası 12-13-14 Ekim tarihlerinde kullanıcıları bekliyor. Samsung Günleri’nde indirime giren ürünleri incelemek amaciyla linke tıklayabilirsiniz. Kampanya kapsamında indirim oranları ile öne çıkan Bir takım ürünleri sizler amaciyla derledik. İşte o ürünler:

Samsung Galaxy M31 2020 Akıllı Telefon

Galaxy M serisinin tertemiz azalarından Galaxy M31 2020, Süper AMOLED ekranı, dört art kamerası ve 6.000 mAh bataryası ile kendisinin segmentinin iddialı alternatifleri arasında. Pembe, mavi ve kara olarak üç değişik renk seçeneği ile gelen akıllı telefon Hepsiburada Samsung Günleri kapsamında yüzde 17 indirim oranıyla kullanıcılarını bekliyor.

Samsung Galaxy M31 2020 modeline sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Samsung QE55Q60TAUXTK Smart QLED TV

Kampanya kapsamında akıllı tv yeni sezon modelleri amaciyla de değişik indirim fırsatları sunuluyor. İndirimli akıllı televizyonlardan öne çıkanı ise Samsung QE55Q60TAUXTK. 55 inç, 139 santimetre ekranı, 4K çözünürlük sunan QLED paneli ve sade tasarımı ile rakipleri arasından sıyrılan model, kampanya kapsamında sepette ek yüzde 7’lik tek indirimle geliyor.

Samsung Smart QLED TV modeline sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Samsung WW90J5355FW Çamaşır Makinesi

Beyaz eşya tarafında ise indirim oranıyla bizleri Samsung WW90J5355FW modeli karşılıyor. A+++ güç tüketim seviyesi, 9 kg’lik hacmi ile 1200 devirde çalışan çamaşır makinesi tasarımı ve tertemiz kuşak nitelikleri ile modern tek kimliğe sahip. Samsung Günleri’nde çamaşır makineniz  ekstradan onarım paketi ile garanti altına alınıyor.

Samsung WW90J5355FW Çamaşır Makinesine sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Watch 46mm Akıllı Saat

Samsung hemide Android hemide iOS platformunda kullanılabilen akıllı saat modeli, hemide arayüz ayni vakitte da fiziki tasarımı ile analog tek saat tesiri olusturan evvel modellerdendi. Uygulama derinliği, kadın ve bay kullanıcılar amaciyla değişik tasarımlarıyla öne çıkan akıllı saat kampanya kapsamında Samsung ülkemiz garantisiyle geliyor.

Samsung Galaxy Watch 46mm modeline sahip olmak amaciyla linke ulaşabilirsiniz.

hepsiburada indirimhepsiburada kampanyalarıhepsiburada samsung günlerisamsung galaxy m31samsung galaxy watchsamsung günlerisamsung qled tv

Sayfa Bulunamadı

Huawei cihazları yeni harita uygulamasına kavuşuyor

Huawei Çin merkezli Baidu’nun harita hizmeti olan, Baidu Maps’e kavuşuyor. Huawei Baidu Haritalar artık HarmonyOS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir