Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G detaylandı!

Samsung Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G detaylandı!

Samsung’un tertemiz akıllı telefon yeni sezon modelleri Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G, resmi internet sitesinde alana çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile Samsung, ahenk gösteren fiyatlı Galaxy S20 modelleri ile birlikte çok dahada çok kullanıcıya erişmek istiyor. tertemiz modellerin teknik nitelikleri ile alakalı da tertemiz veriler gündeme gelmiş durumda.

Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G nitelikleri alana çıktı

Samsung’un tertemiz S20 FE modelinde 6.5 ‘ büyüklüğünde ekran, 32 megapiksel çözünürlüğünde ön kamera ile birlikte Samsung Exynos 990 mobil işlemci olması bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 856 işlemci kullanılıp kullanılmayacağı ile alakalı ise net veriler var değil. İşlemciye ekstradan 6 GB RAM ve 120Hz ekran detaylarının da tertemiz modellerde olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca 128 GB dahili depolama alanı ve 4500 mAh dahili batarya kapasitesi de tertemiz modellerin teknik nitelikleri arasında bulunan başka detaylardan oluyor.

Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G

Katlanabilir Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi belli oldu

Katlanabilir Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi belirlendi

Yeni katlanabilir telefon Galaxy Z Fold iki çıkış tarihi Samsung tarafından resmi olarak açıklandı. İşte bütün detaylar!

Tasarım tarafında ise Samsung Galaxy S20 modeli ile benzerlik ayni ritimde devam edecek. Galaxy S20 FE satın alan kullanıcılara YouTube Premium üyeliğinin armağan edileceği de ifade ediliyor. Fiyatlandırma ile alakalı ise 750 dolar etiketi gündemde olacak benzeri görünüyor.

Yeni modellerin çıkış tarihi olarak ise ekim ayı işaret ediliyor. tertemiz modeller ile birlikte Galaxy S20 serisinin aza sayısı, 5 modele çıkmış olacak.

Samsung Galaxy S20samsung galaxy s20 5gsamsung galaxy s20 5g özellikleriSamsung Galaxy S20 FEsamsung galaxy s20 fe özellikleri

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir