Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Galaxy Note 21 gelecek mi? İlk bilgiler

Samsung Galaxy Note 21 gelecek mi? İlk bilgiler

Samsung Galaxy Note 20 serisinin ortaya çıkması sonrası kulislerde dolaşan Note serisinin ortadan kalkacağı söylentileri için, Samsung’a yakın kaynaklardan ilk bilgi geldi. Daha önce ortaya çıkan bilgilere bakılırsa, Galaxy S21 Ultra modeline S-Pen gelmesi beklentiler arasında. Bu beklentinin de Note serisinin ölümüne neden olabileceği düşünülüyordu. Peki ama Samsung Galaxy Note 21 gelecek mi?

Samsung Galaxy Note 21 serisi piyasaya çıkabilir

Galaxy Note serisiyle, amiral gemisi telefon piyasasında fark yaratan Samsung’un uzun süredir S serisine odaklanan bir strateji planladığı konuşuluyordu. Özellikle batarya sorunu ile satıştan kaldırılmak zorunda kalan Note 7 ile birlikte, başarılı serinin ömrü azalmaya başlamıştı. Buna karşın sonrasında piyasaya çıkan Note serileri ve son olarak Galaxy Note 20 serisi, aslında tüketicinin aklında kalan bu olumsuz algıyı ortadan kaldırdı.

Çinli blog IT Home tarafından The Korea Herald gazetesine dayandırılan bilgiye göre, Samsung’a yakın kaynaklar Samsung’un S21 Ultra için S-Pen hazırlığında olduğunu doğruladı. Ancak firma en azından gelecek sene yani 2021 için Galaxy Note 21 serisi için hazırlıklar yapmaya başladı.

samsung galaxy note 21, galaxy note 21 note serisi

Şu an için amiral gemisi telefonun özellikleri belli olmasa da, Note 21 serisinde Exynos 2100 ve Snapdragon 875 gibi amiral gemisi işlemcileriyle  karşımıza çıkacak. Samsung Note için 21 serisi amiral gemisinin son serisi olabilir. Henüz bu konuda kesin bir bilgi olmasa da, Samsung’un Note serisini bitirmek için hazırlıklar yaptığı artık kesinleşmiş durumda.

Siz ne düşünüyorsunuz, Samsung Galaxy Note 21 serisi ile Samsung’un efsane amiral gemisi serisi sizce de sona erecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

galaxy note 20 plusGalaxy Note 20 serisigalaxy note 20 ultraGalaxy Note 21note 21samsungsamsung galaxy note 20Samsung Galaxy note 21

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir