Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Samsung Fan Edition için yeni hamlesi

Samsung Fan Edition için yeni hamlesi

Samsung yeni cihazlarını kullanıcılar karşısına çıkartmaya devam ediyor. Dün S20 ailesinin yeni üyesi olan Galaxy S20 FE’nin tanıtımı yapılmıştı. Bunun ardından kısa bir süre sonra da Galaxy S21 serisi için detaylar ortaya çıktı. Samsung söz konusu akıllı telefonlar olduğunda elini korkak alıştırmıyor ve yeni telefonlarını piyasaya sürüyor. Bunun yanında çok sevilen Samsung Fan Edition modelleri için de yeni bir karar alınmış olabilir.

Samsung Fan Edition modelleri karşımıza daha çok çıkabilir

Fan Edition’lar bildiğiniz gibi kısıtlı sayıda telefon için geliyor. Samsung ilerleyen dönemde daha fazla amiral gemisi telefonunu ”Fan Edition” imzasıyla sunmayı planlıyor. Söz konusu haber ise Galaxy S20 Fan Edition‘ın bu hafta piyasaya sürülmesinden sonra geliyor.

Peki Samsung’un ilk Fan Edition telefonu hangisiydi? Samsung 2017 yılında batarya problemleriyle de gündeme gelen Galaxy Note 7’yi Fan Edition adıyla piyasaya sürdü. Bu bir ilkti. Daha sonrasında bazı amiral gemisi modelleriyle bu akımı devam ettirdi. Yakın zaman önce de Samsung Galaxy S20 için bu sürümü çıkarttı. Telefon aşağıdaki gibi görünüyordu.

Samsung-Fan-Edition-modelleri-00

Galaxy Note 7 Fan Edition

Yaklaşık 6 ay sonra Samsung Galaxy S30‘un ardından yeni bir Fan Editon’ın beklenmesi de bu noktada oldukça olası duruyor.

Galaxy Note 7 Fan Editiongalaxy s20 fan editionsamsungsamsung fan editionSamsung Fan Edition modelleriSamsung Fan Edition modelleri artacaksamsung fan sürümü

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir