Ana Sayfa / Akıllı Saat / Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Şampiyonlar Ligi temasında akıllı saat tasarımı

Kullanıcılar amaciyla hususi olarak geliştirilen akıllı saatlere şimdi de Şampiyonlar Ligi temalısı eklendi. Hublot Big Bang E Şampiyonlar Ligi özel seri meraklısına sesleniyor. çünkü sınırlı sayıda üretilen bu akıllı saat, 7 bin dolarlık fiyatıyla netlikle niş tek kitleye sesleniyor. Akıllı saat ile alakalı detaylara bakalım:

Hublot Big Bang E Şampiyonlar Ligi hususi seri

Hublot Big Bang E normalde haziran ayında satışa sunuldu ve 5 bin 800 dolarlık tek ücret ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Şimdi ise hemide Şampiyonlar Ligi’ne hususi mavi tek kayışla geliyor ayni vakitte da mücadeleler ile alakalı detayların bulunduğu tek uygulamaya da sahip olacak.

Kullanıcıyı Şampiyonlar Ligi maçlarında yapılan vuruşların yanı sıra goller, golcüler, oyundaki mühim olaylar ve final skoru ile alakalı uyaran tek uygulama ile karşılayacak.

Hublot Big Bang E Şampiyonlar Ligi ozel seri-00

Şampiyonlar Ligi uygulaması oyunda canlı tek skor gösterecek ve aynı anda çok sayida fikstür oluyorsa, Yalnızca ekrana dokunarak tespit edecek tek mücadelesi takip etmeyi sağlayacak. Başka bir deyişle mücadele tutkunları amaciyla oldukça heyecanlandırıcı tek mahsul olacak.

Akıllı saatin 1 GB RAM ve 8 GB dahili depolamaya sahip olduğunu aktaralım. Snapdragon Wear 3100 işlemcisine sahip var olan cihaz, aynı zamanda 30 metreye civarindan da suya dayanıklı. 500 adet üretilecek bu akıllı saat dikkat çeken tek iş birliğine dönüşüyor.

akıllı saatHublot Big Bang E Şampiyonlar LigiHublot Big Bang E Şampiyonlar Ligi akıllı saatHublot Big Bang E Şampiyonlar Ligi hususi seri

Sayfa Bulunamadı

Huawei cihazları yeni harita uygulamasına kavuşuyor

Huawei Çin merkezli Baidu’nun harita hizmeti olan, Baidu Maps’e kavuşuyor. Huawei Baidu Haritalar artık HarmonyOS …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir