Ana Sayfa / Tekno Haber / Realme 125W UltraDart hızlı şarj teknolojisi duyuruldu

Realme 125W UltraDart hızlı şarj teknolojisi duyuruldu

Çinli akıllı telefon üreticilerinin yarışı ayni ritimde devam ediyor. Öncelikle Oppo ile başlayan hızlı şarj teknolojisine bu erken de Realme katıldı. Realme 125W UltraDart teknolojisi resmen duyuruldu.

Realme 125W UltraDart hızlı şarj teknolojisi duyuruldu

Oppo’nun 125W hızlı şarj ile 65W AirVOOC hızlı şarj teknolojisi tanıtımının sonrası gününde Realme’de çok gecikmeden 125W UltraDart teknolojisini duyurdu. Bilinen Realme’nin Oppo’nun asagi markası ve bu atilim hiç de şaşırtıcı karşılanmadı.

realme 125w ultradart hızlı şarj teknolojisi

Realme tarafından yapılan izaha göre 125W UltraDart teknolojisi, 4.000 mAh kapasiteye sahip tek bataryayı Yalnızca 3 dakikada yüzde 33 şarj oranına ulaştırıyor. Üç yollu tek şarj etme çözümü kullanan şirket, hararet artışını tedbire yerine eş zamanlı gerilim düşürme yolunu kullandığını belirtiyor.

VOOC, Dart, Warp, SuperVOOC, SuperVOOC 2.0 ve SuperDart teknolojileriyle uyumluluğa sahip var olan UltraDart teknolojisi; 125W’a civarindan PPS, 65W’a civarindan PD ve 36W’a civarindan QC şarj protokolünü destekliyor. Realme, bu şarj teknolojisinin kullanılması amaciyla çift taraflı USB-C kablosu kullanılması gerektiğini belirtiyor. Ayrı olarak bu teknoloji laptop pc ve tabletler amaciyla de kullanılabiliyor.

125W UltraDart hızlı şarj teknolojisioppoRealmerealme hızlı şarj teknolojisi

Sayfa Bulunamadı

iPhone 12 kutusundaki tek aksesuar belli oldu

Geçtiğimiz günlerde tek sızıntıyla alana çıkan iPhone 12 serisinin kutusunun içinde Apple Earpods ve şarj …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir