Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Qualcomm telefon üretecek! İşte ilk detaylar

Qualcomm telefon üretecek! İşte ilk detaylar

Qualcomm’un tertemiz amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 875 heyecanla beklenirken, Digitimes tarafından hazırlanan tek rapor şaşırttı. çünkü mobil cihazlara güç veren Qualcomm’un kendisinin telefonu amaciyla çalışmalara başladığı argüman ediliyor.

Qualcomm telefon, Asus ile ortaklaşa geliştiriyor!

Asus ile müsterek tek çalışmanın neticeninde üretilmesi tasarilanan bu telefonlar, sıradan cihazlar olmayacak. Sektörel kaynaklara göre oyuncu telefonu olarak performansa odaklanacak ve 2020’nin nihayetinde piyasaya çıkacak.

asus-rog-phone-3-tanitildi-iste-ozellikleri-ve-fiyati(1)

Cihazın donanım tasarımından ve geliştirme sürecinden Asus sorumlu olacak. Şirketin ROG Phone üç benzeri modeller ile karşımıza çıktığını göz önünde bulundurarak, bu işin altından kolayca kalkabileceğini söyleyebiliriz.

Snapdragon 875 resmi olarak onaylanmadı, ama Aralık ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor. vaziyeti hazırda Snapdragon 865 Plus çok fazla tek performans sunarken, iPhone 12 serisine güç verecek var olan Apple A14 işlemcinin karşısına Snapdragon 875 çıkarılacak.

Her iki işlemci direk rakip olmasa da, tespit edecek tek kesim amaciyla performans testleri hali hazırda hatri sayilir büyüklükte tek ehemmiyete sahip.

asusAsus oyuncu telefonuQualcommqualcomm telefon

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir