Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Poco M2 Pro ortaya çıktı! İşte ilk detaylar

Poco M2 Pro ortaya çıktı! İşte ilk detaylar

Pocophone, veyahut tertemiz isimiyle Poco, yakın vakitte yaptığı arka arda duyurularla adından laf ettirmeye başladı. Xiaomi’den ayrılıp bağımsız tek firma vaziyete gelen Poco, başarılı tek X2 çıkışından ardindan ani çok vakit önce F2 Pro’nun tanıtımını yapmıştı. Şimdi ise, ortada segment olacağı düşünülen Poco M2 Pro isimli tertemiz tek model alana çıktı.

Poco M2 Pro nerede görüldü?

Poco M2 Pro olarak adlandırılan aygıt kısa süre evvel Mi Hindistan’ın internet sitesinde boy gösterdi. Model numarası “M2003J6CI” olarak verilen telefonun nitelikleri yerine Yalnızca 1.6 W/kg’lık SAR değeri bulunuyordu. ama bu model numarası Redmi Note 9 serisine eş var olan telefonun bu yüzden orta segment olacağı düşünülüyor. Telefon, kısa tek vakit ardindan listeden kaldırıldı.

Yeni Poco M2 Pro alana çıktı!

Poco M2 Pro’nun nitelikleri hakkındaki söylentilerden biri, Mediatek Dimensity 800 işlemci ile gelerek 5G’li tek telefon olacağı yönünde. tek ötekisi ise Snapdragon 720G ile çıkarak tekrar markalanmış tek Redmi Note 9s olarak satılabilmesi. Poco F2 Pro’nun da tekrar markalanmış tek Redmi K30 Pro olduğunu unutmamakta da yarar var. Telefonun başka nitelikleri ile alakalı tek bilgi bulunmuyor.

Telefonun kısa vakit içinde duyurulması beklenirken Hindistan’a hususi olup olmayacağı suali da akıllarda.

POCOpoco f2 propoco m2 proPOCO X2pocophoneXiaomi Poco

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir