Ana Sayfa / Tekno Haber / PlayStation 5 tanıtılıyor! 22.30’da canlı yayın!

PlayStation 5 tanıtılıyor! 22.30’da canlı yayın!

Oyuncuların uzun zamandır beklediği konsol PlayStation 5 bu akşam saat 23.00’da tanıtılıyor. PlayStation 5 özellikleri neler sorunun cevaplanacağı PlayStation 5 canlı yayını ile merak ettiğimiz tüm sorular cevap bulacak gibi duruyor.

PlayStation 5 tanıtılıyor

PlayStation 4 serisinin ilk modelinin tanıtılması üzerinden tam 7 yıl geçti ve artık yeni nesil güçlü bir oyuncu konsoluna ihtiyacımız var. PlayStation 5 olarak adlandırılacak Sony’nin yeni oyun konsolu bu akşam saat 23.00’da tanıtılacak. Biz de sizler için saat 22.30’da canlı yayına başlayacak ve sizlerle beraber bu heyecana ortak olacağız.

Bizleri neler bekliyor?

PlayStation 5 yavaş yavaş ortaya çıktı. Bu zamana kadar teknik bilgiler ve PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense hakkında detaylar ortaya çıktı. PlayStation 5 kontrolcüsü, titreşim özellikleri ile kullanıcıları oyunların içerisine sokacak. Ayrıca bu kontrolcü, dahili bir mikrofona sahip olacak ve oyuncuların büyük bir derdini bitirecek.

PlayStation 5, 825 GB boyutunda bir SSD’ye sahip olacak. Bu SSD normal bilgisayarlarımızda kullandığımız SSD’den daha hızlı olacak. Bu SSD ile beraber oyunların yüklenme süresi oldukça fazla kısalacak ve PlayStation 4’te gördüğümüz sorunları burada görmeyeceğiz. PlayStation 5 oldukça güçlü bir şekilde karşımıza çıkacak, oyunlar eski nesil konsola göre daha farklı grafiklere sahip olacak. Bu grafikler oyuncuları oyuna çekerken, PlayStation 5’te bulunan 3D ses özelliği de kullanıcıları savaşın ortasında hissettirecek. Bu 3D ses sistemi, Sony tarafından özel olarak geliştirilmiş ve televizyonlarda daha etkili bir sonuç gösterileceği söyleniyor.

Şimdilik elimizdeki bilgiler bu kadarla olsa da saat 23.00’da belkide son yıllarda en çok merak edilen konular ortaya çıkacak. Canlı yayında görüşmek üzere!

Playstation 5PlayStation 5 özellikleriPlayStation 5 canlı yayınıPlayStation 5 fiyatıPlayStation 5 tanıtımı

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S ve Pro 2 tanıtıldı!

Xiaomi bu erken Bir hayli tertemiz mahsul ile karşımıza çıktı. TV’leri akıllı vaziyete getiren Mi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir