Ana Sayfa / Akıllı Telefon / Oppo yeni ColorOS için tarih verdi!

Oppo yeni ColorOS için tarih verdi!

Oppo yeni ColorOS 11 için tarih verdi. Tarafımıza ulaşan duyuru e-postasında şirketin yeni ColorOS sürümünü 14 Eylül Pazartesi günü saat 12.00’de tanıtacağı belirtiliyor. Android 11 üstüne inşa edilen yeni arayüzün beta sürümü bugün Find X2, Find X2 Pro, Reno 3 ve Reno 3 Pro modelleri için kullanımı açıldı.

Oppo yeni ColorOS sürümünü hangi modellere getirecek

Her geçen gün adından daha fazla söz ettiren Dongguan merkezli akıllı telefon şirketi Oppo, yeni ColorOS sürümü için soru işaretlerini ortadan kaldırdı. Google’ın Android 11’i Pixel ürün ailesi için resmi olarak duyurmasının ardından farklı telefon üreticileri de kendi telefonları için güncelleme hazırlıklarını tamamladı. Oppo’nun BBK Electronics bünyesindeki kardeş şirketi OnePlus da aynı şekilde OxygenOS hazırlıklarını tamamlamıştı.

Oppo gibi diğer telefon üreticilerinin de yayınladığı beta sürümler, kullanıcıları tarafından ilgi gördü. Oppo tarafından beta programda yaşanılan doluluk nedeniyle kullanıcıların 14 Eylül’deki lansman etkinliğini beklemeleri gerektiği paylaşılıyor. Etkinlik ile birlikte yeni sürümün Oppo’nun hangi modellerinde kullanılabileceği, teknik tarafta kullanıcısına neler sunacağı gibi soru işaretleri de ortadan kalkmış olacak.

android 11android coloroscoloros 11coloros 8coloros indiroppo coloros güncellemeoppo coloros update

Kaynak :shiftdelete

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir