Ana Sayfa / Akıllı Telefon / OnePlus Z performans testinde! İşte özellikleri

OnePlus Z performans testinde! İşte özellikleri

Akıllı telefon sektöründe “amiral gemisi katili” olarak tanımlanan OnePlus, Nisan ayında OnePlus 8 ve 8 Pro‘yu tanıttı. Bu cihazlar tanıtılırken OnePlus Z olarak adlandırılan ahenk gösteren fiyatlı tek çözümün dahada piyasaya sürüleceği dile getirildi.

Nisan ayından bu yana OnePlus’ın bu telefon üzerinde çalışmaya ayni ritimde devam ettiğine değin sızıntılar alana çıktı. nihayet raporlara göre OnePlus AC2003 model numarasına sahip var olan telefon, Temmuz ayında kullanıcıların karşısına çıkacak.

OnePlus Z performans testi sızdırıldı

Cihazın Geekbench 5 ile gerçekleştirilen performans testinde cihazın tek çekirdek skoru 612, çoklu çekirdek skoru ise 1955. “Lito” olarak tanımlanan tek işlemciden güç aldığı ve bunun 1.8 GHz hızında çalıştığı belirtiliyor. Oppo Reno 4’te eş şekilde “Lito” kod yerine sahip var olan tek işlemci kullanılıyordu.

Bu işlemcinin Qualcomm Snapdragon 765G olduğuna kati gözüyle bakılıyor. 7 nm fabrikasyon zamani ile üretilen bu sekiz çekirdekli işlemci, 2.4 GHz hızında çalışan Kryo 475 çekirdeklerine ev sahipliği yapıyor. Adreno 620 GPU’nun bulunduğu işlemci, 5G modemi içerisinde barındırıyor.

Cihazın 6.4 inçlik tek ekranla gelmesi bekleniyor. 48 piksel + 16 piksel + 12 piksel üçlü kamera kurulumuna sahip var olan telefonun, 30W hızlı şarj destekli bataryası 4000 mAh gücünde. Başlangıç ücreti (8 GB RAM + 128 GB depolama) 500 dolar civarında olacak.

OnePlus Z performans testi ile alakalı ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

oneplusOnePlus Zoneplus z performans testi

Sayfa Bulunamadı

Huawei’nin yeni telefonu 22 Şubat’ta geliyor

Çinli teknoloji devi Huawei, son dönemde kurmaya çalıştığı ekosistem ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir